Міксер тістомісильник для будинку

Міксер-тістоміс для будинку – це відмінний варіант для тих, хто вважає за краще самостійно готувати випічку. По суті це в одному «флаконі». Створювали ці прилади спеціально з тією метою, що максимально полегшити процес замішування тіста, позбутися від надлишків борошна, що розлітаються всюди.

Крім того, тістоміси дозволяють приготувати тісто у великій кількості і в стислі терміни на відміну від міксерів з чашею.

Існують різні варіанти тістомісильників, частина з яких застосовується на підприємствах, а ось так звані планетарні – це домашній формат. Міксер для замісу тіста призначений, перш за все, для того, щоб працювати з рідким тестом і готувати майонези, муси і т.д.

Як правило, міксер для замішування тіста комплектується додатковими інструментами: віночком, лопаткою (як у планетарного міксера для будинку), спеціальним гаком для замісу. Все це забезпечує універсальність приладів, анітрохи не позначаючись на їх продуктивності.

Що потрібно знати для правильного вибору?

Бажаючи купити міксер для тесту, необхідно враховувати відразу кілька моментів:

а) перш за все, свою роль відіграє тип тесту, які ви маєте намір переважно замішувати (листкове, пісочне або ж дріжджове);

б) конкретні характеристики міксера, потреба в додаткових функціях як у міксера Bosch MFQ 3020, наприклад;

в) продуктивність приладу і місткість чаші.

Відповідно до цих критеріїв і слід вибирати міксер для збивання тесту, і відразу попереджаємо, що найкраще купити міксер в столиці. Але який саме?

Основні моделі та їх характеристики

Ціна міксера для тесту залежить від багатьох показників, чималу роль серед яких грає і сам виробник. Почнемо з найбільш доступних моделей.

1. Стаціонарні міксери Gastrorag. Ця техніка від споживачів заслужила лише позитивні відгуки, незважаючи на наявність деякого скепсису, викликаного країною походження товару (мова йде про Китай). Проте, прилади від Gastrorag дуже прості в застосуванні, до того ж вважаються одними з найбільш дешевих.

Купити міксер-тістоміс від цього виробника можна за 200-300 доларів: це вартість міксера для приготування коктейлів QF-B5 (правда, є моделі і подорожче);

2. Кисневий міксер від Clatronic. Це німецька лінійка бюджетних приладів, які славляться своєю безвідмовною роботою. Можна підібрати собі міксер для дріжджового тіста або для листкового, в будь-якому випадку ціна вас приємно порадує. Як приклад наведемо модель KM 3323, яка володіє місткістю в 5 л і має мощность 1000 Вт.

Характеристики заслуговують похвали, але, за словами покупців, не тільки в цьому криється причина успіху міксера. Справа також і в ціні – вона починається з позначки в 160 доларів;

3. Прилади від KitchenAid (планетарний міксер Kitchen Aid, наприклад). Це вже більш дорогий варіант. Наприклад, міксер для крутого тіста 5KSM150PSE, який має 12 насадок і безліч функцій. Вартість його складає близько тисячі доларів.

Така ціна вже практично не відрізняється від тієї суми, за яку можна придбати ручний промисловий міксер для тесту.

Ссылка на основную публикацию