Міксери з чашею з нержавіючої сталі

Свого часу були придумані для того, щоб полегшити процеси збивання і змішування різних продуктів. На сьогоднішній день існує достатня їх різноманіття. Один з видів – погружной міксер з чашею (стаціонарний), що нагадує міксер тістоміс.

Взагалі будь-який міксер з чашею – відгуки споживачів це підтверджують – має цілий ряд переваг. Так, процес роботи такого приладу повністю автоматизований, відповідно, вам не потрібно постійно керувати міксером.

Також стаціонарні міксери мають набагато більшу потужність в порівнянні з іншим різновидом – ручними міксерами і кисневими міксерами.

З іншого боку, будь-які міксери з чашею з нержавіючої сталі або з пластмаси поступаються ручним в тому плані, що останні простіше очищаються. Нарешті, досвідчені домогосподарки радять не витрачати зайві кошти на стаціонарний міксер в тому випадку, якщо ви готові постійно контролювати процес змішування.

На що звертати увагу?

При наявності бажання купити міксер з чашею слід враховувати наступні критерії:

1) обсяг чаші. Тут логіка проста: чим більшим буде обсяг, тим краще (особливо для міксера для приготування коктейлів). Однак розрізняйте поняття «загальний» і «фактичний» обсяг. Саме останній показує, скільки суміші може перебувати в чаші без розбризкування;

2) потужність. Цей показник впливає на швидкість, з якою міксер буде змішувати інгредієнти. Відповідно, більш висока потужність означає, що приладу простіше буде справитися з густим тестом, наприклад. Хороший міксер для тесту з чашею має потужність, рівну 350-500 Вт. Таку ж можна має слайсер (Slicer);

3) кількість насадок і функціонал. Тут вже вам належить врахувати всі свої потреби, щоб визначитися з вибором. Можливо, вас зацікавить міксер з обертається чашею, який швидше справляється із завданням змішування продуктів. Тут найкраще підійде планетарний міксер для будинку.

А може бути, вам потрібні будуть додаткові насадки, наприклад, для приготування фруктових і овочевих пюре;

4) матеріал, з якого зроблена чаша. Так, ви можете купити міксер з металевою чашею, який буде набагато міцніше пластмасового аналога. Важливо при цьому звертати увагу на якість матеріалу: не повинно бути ніяких тріщин і відколів. Хорошим матеріалом виготовлення володіє планетарний міксер Kitchen Aid.

конкретні моделі

Неможливо однозначно визначити кращий міксер з чашею, оскільки у кожного є свої переваги і недоліки. Проте, рекомендується купувати міксери від відомих виробників.

Розглянемо кілька прикладів.

1. Міксер з металевою чашею Binatone MRSM-8806. Цей прилад має 12 швидкостей роботи, 2 насадки в первісному комплекті, можливе включення режиму «Турбо». Єдиний недолік, на думку споживачів, полягає в недостатній потужності – 275 Вт. Вартість міксера становить близько 100 доларів, стільки ж коштує міксер Bosch MFQ 3020;

2. Якщо ви хочете купити міксер з обертається чашею, то спробуйте Bosch MFQ 3560. Хоча він має тільки 5 швидкостей і знову ж дві насадки, але його потужність – 450 Вт, до того ж за рахунок обертання чаші забезпечується рівномірне змішування компонентів.

Ссылка на основную публикацию