Міні коптильня для дому та для малого бізнесу

Міні коптильня: призначення і гідності приладу

Рішення купити міні коптильню для побутових потреб і потреб малого бізнесу є цілком розумним і обґрунтованим, оскільки весь процес копчення протікає в екологічно чистих умовах без застосування консервантів і добавок. Приклад цього коптильні для гарячого копчення.

Переваги процесу копчення перед іншими видами кулінарної обробки полягають і в тому, що якісно прокопчені продукти відрізняються високою стійкістю зберігання зі збереженням ними всіх поживних цінностей.

Популярні моделі, ціни

Міні коптильня для будинку представлена ​​моделями, здатними коптити як одним, так і двома способами. Оптимальна разова завантаження приладу складає від 5 до 15 кг. Рівнів для домашнього користування буде достатньо двох або чотирьох як у випадку з гриль коптильнею.

Модельний ряд побутових міні коптилень представлений наступними конструкціями:

Міні коптильні для малого бізнесу – це компактні, але потужні пристрої, які споживають до 10 кВт на годину і здатні витримувати разову завантаження до 50 кг. Кількість рівнів може бути від 4 до 10. Їх модельний ряд представлений такими варіантами, як:

Ціна міні коптильні, призначеної для потреб малого бізнесу і побутових потреб, варіюється в межах 100 – 3 000 доларів.

Поради щодо вибору

При виборі міні коптильні споживач повинен враховувати наступне:

  • вид використовуваного палива (електричні, газові, деревні коптильні);
  • розмір приладу (визначається передбачуваними обсягами копчення);
  • спосіб копчення (холодний, гарячий, універсальний);
  • місце експлуатації (приміщення або природні умови);
  • товщина стали (повинна бути не меьше, ніж на пароконвектоматах);
  • функціональність коптильні.

Розглядаючи останній критерій, варто відзначити, що всі процеси, що відбуваються в електричних коптильнях, практично не вимагають втручання споживача, так як механізми управління виконують все автоматично.

У простіших моделях є функція підтримки заданої температури, а більш складні конструкції оснащуються різними програмами, які надають широкі можливості в плані копчення різних продуктів. Промислові варіанти коптилень можуть бути обладнані автоматичним режимом очищення коробки від забруднень.

Відзначимо й те, що вартість агрегату призначається залежно від кількості додаткових функцій і аксесуарів, що входять в комплект.

Однак яку модель би ви не вибрали, обов’язково користуйтеся піддоном, інакше стікають жири при вигорянні будуть створювати неприємні запахи, стають причиною неприємного смаку і запаху копчених продуктів.

Ссылка на основную публикацию