Мінімальні системні вимоги World of Tanks

В даний час ринок онлайн-ігор постійно розвивається і не завжди вдається наздогнати якоюсь інформацією по будь-якій грі. І тому користувачі інтернету, які люблять грати в онлайн-ігри, перед встановленням нової гри, зобов’язані звернути увагу на системні вимоги гри, при цьому звіривши їх з даними комп’ютера. Щоб зрозуміти, чи можна завантаживши нову гру, насолодитися нею або цього не варто робити.

Ці ж умови, стосуються і гри World of Tanks, тому що тільки на хорошому комп’ютері можна насолодитися успішною грою, а також отримати від неї естетичне задоволення

Так що перед тим як завантажити почати грати в World of Tanks, треба розібратися, чи зможе комп’ютер потягнути цю гру і які потебуются для цього налаштування. Якщо акцентувати увагу на запити операційної системи, то гра чудово працює з будь-якою версією системи Windows, звичайно кожна версія, має свої нюанси.

Системні вимоги для установки гри мають 3 категорії:

1. Мінімальні системні вимоги World of Tanks – встановлюються на слабкому комп’ютері, грати потрібно буде за допомогою найнижчих налаштувань графіки.
2. Середні системні вимоги – встановлюються на не сильно старому комп’ютері.
3. Максимальні системні вимоги – встановлюються на самому новітньому скоєному комп’ютері.

Мінімальні системні вимоги World of Tanks

Щоб гра завантажилася і заробила, потрібно мати комп’ютер з приблизно такими параметрами:

1. Будь-яка версія операційної системи Windows;
2. Процесор повинен бути AMD або Intel, що мають тактову частоту 2.2 GHz.2;
3. Аудіокарта може бути будь-яка, головне, щоб поєднувалася з DirectX 9.0c;
4. Відеоадаптер повинен бути NVidia, ATI 256 Mb пам’яті, з содейстіем DirectX 9.0c;
5. Оперативна пам’ять на 1,5-2,0 Gb для Windows XP і Windows 7;
6. Вільне місце на HD має бути 3,5 Gb;
7. Наявність інтернет з’єднання.

Хоч творцями гри і заявлені не дуже високі іінімальние системні вимоги, однак гравець не зможе отримати задоволення від прекрасної графіки та промальовування всіх деталей гри.

Тому що в грі дуже низькі налаштування графіки, при цьому потрібно буде відключити всі ефекти, а також встановити згладжування на самий мінімум. А в даній грі, саме графіка є основним і головним споживачем всіх джерел комп’ютера. Так що перед тим як встановлювати на комп’ютер гру, слід гарненько вивчити всі характеристики свого комп’ютера, а вже потім переходити до самої установки.

Ссылка на основную публикацию