Minoritypoll (окрема думка) заробіток на опитуваннях, вхід в особистий кабінет

Опитування і зворотний зв’язок – основа любо бізнесу. Щоб поліпшити якість послуг або продукції, потрібно знати, в який бік покращувати. Проблема сучасного інтернету в тому, що SEO-агентства і промоутери виводять в топ пошукової системи продукти не найвищої якості.

І мова йде не про банальну рекламу (спам посиланнями, поштова масова розсилка), а про участь в обговореннях, опитуваннях. Для отримання якісної інформації та поліпшення інфраструктури бізнесу потрібно отримувати виключно об’єктивні дані і чесну інформацію. Розглянемо сервіс Minoritypoll, за що він платить, яким чином вивести гроші і багато іншого!

Основна інформація про Minoritypoll

Сайт являє собою базу даних з опитувань та анкет користувачів. При реєстрації, людина потрапляє в осередок бази даних, з якою буде запрошений на платне опитування. Якщо вказати про себе неправдиві дані – будуть потрапляти опитування, в яких користувачі нічого не зможуть зрозуміти. Опитування проводяться часто і платять за них добре, адже користувачі проходять верифікацію і перевірку.

УВАГА! Деякі контори спочатку шукають тямущих співробітників, які згодом отримають посаду копірайтера, редактора, автора тестів і перевіряючого не пропустіть свій шанс!

приклад:

Користувач вказав при реєстрації, що у нього автомобіль і двоє дітей, що він любить гірськолижний спорт. Система буде пропонувати йому опитування, що стосуються дитячих товарів, автомобільних сервісів, відпочинку і туризму.

Таким чином, компанія – замовник отримає не тільки якісний і розгорнуту відповідь, а й потенційного клієнта, адже рекламує свої послуги і товари.

Реєстрація та початок співпраці

При реєстрації користувачу запропонують заповнити анкету:

 1. Перший крок – вибір країни. Він впливає на набір спонсорів і партнерів, які мають бізнес в певній країні.
 2. Потім потрібно вказати прізвище, ім’я, по батькові, щоб система знала, як до Вас звертатися,
 3. Наступний крок – заповнення інформації по інтересам і рівню доходу. У мережі тривалий брешемо існувала думка, що опитувальники таким чином знаходять людей з високим достатком і грабують, адже користувачі вказують адресу проживання. Насправді рівень доходу потрібен для відображення релевантних запитів. Опитування про годинник Rolex не принесе користі, якщо в ньому будуть брати участь люди з доходом менше 100 000 гривень в місяць. Адреса ж, потрібен для більш точного територіального аналізу. Жителі Сочі не відповідатимуть на опитування про туризм і курортах, так як самі живуть на курорті і відпочиваю щороку.
 4. Вказати реквізити для перерахування коштів. Найкращою системою є PayPal, так як виплати проводяться з мінімальною комісією. Також доступний висновок на Webmoney, VISA, MasterCard. На всі системи діє різна комісія і регламент.
 5. Завершальний крок – підтвердження реєстрації. Потрібно активувати обліковий запис за посиланням з листа на пошті і прив’язати мобільний телефон. Це виключить шанс фальсифікації, так як в країнах СНД (крім України), сім-карту реєструють по паспорту.

Після завершення реєстрації потрібно увійти в особистий кабінет і переглянути наявні пропозиції. Якщо таких немає оповіщення про опитування будуть приходити на пошту або по іншому обраному каналу зв’язку. Якщо якийсь сподобався можна сміливо кликати, адже кількість респондентів обмежена.

Скільки можна заробити в опитувальнику Особлива думка?

Точну суму назвати важко, адже вона залежить від безлічі факторів, на основі яких і організовуються опитування. Середня вартість опитування – 50 гривень, іноді 90, якщо спонсор щедрий або опитування проводиться до свята.

Фактори, що впливають на дохід:

 • кількість пунктів, зазначених в анкеті. Чим більше – тим краще, адже користувач розширює коло інтересів, надаючи про себе велику кількість даних.
 • регіон проживання. Більшість бізнесів орієнтовані на жителів великих міст і на столиці, тому, вказавши в якості місця проживання Москву або Санкт-Петербург, можна збільшити свої шанси.
 • Сезон. Літо – період застою, протягом якого опитувань мало і всі вони мають знижений пріоритет по терміновості. Середня ціна влітку – 30 гривень.
 • контент і якість матеріалу. У деяких опитуваннях потрібно не вибирати один з варіантів, а писати текст самостійно. Користувачам, які пишуть гарні великі відповіді, пропонують більше опитувань. Також, для активних учасників передбачені бонуси та заохочення від спонсорів і партнерів.

Навіщо потрібні платні інтернет опитування?

Як було сказано вище, це дозволяє компанії покращувати свої показники, продавати більше, продавати краще і швидше за конкурентів. Якщо довіритися відкритим безкоштовним опросникам, де немає Пре і -пост модерації, дані вийдуть дуже далекими від реальності. До того ж, в більшості таких сервісів, переважна більшість – боти.

Друга місія – реклама і просування товарів людям, які ними цікавляться і у яких є гроші.

Заборонені дії в проекті Minoritypoll

 1. Не можна реєструвати більше одного аккаунта як і в Myiyo. Банальна захист від накруток і шахрайства. Якщо в сім’ї кілька повнолітніх членів, можна зареєструвати кілька акаунтів для кожного.
 2. Не можна фальсифікувати дані в анкеті з метою отримання більшої кількості пропозицій і опитувань. Рано чи пізно це розкриється, а обліковий запис буде заблокована без права на виведення коштів.
 3. Не можна відповідати навмання. У більшості сервісів діє внутрішній таймер і трекінг екрану. Це означає, що система бачить все – як швидко відповідає користувач, де знаходиться курсор, що в буфері обміну клавіатури (що користувач пише і що стирає). Ця інформація також допоможе побудувати більш повну картину про користувача і про споживача даної фірми.
 4. Не можна розголошувати дані про опитування, дані інших користувачів і персональні дані рекламодавця, надані вам.

Висновок зароблених коштів

Виведення грошей лімітований для кожної групи користувачів. Ті, хто зареєстрований на Minoritypoll давно – мають право виводити великі суми з меншою комісією частіше. Для інших діють стандартні умови – висновок з мінімальної планки в 10 євро (за поточним курсом). Виводити можна на:

 • PayPal. Комісія 2%, термін обробки заявки – до 2-х днів,
 • Webmoney. Комісія 3,5%, термін обробки заявки до 12 годин,
 • Visa. Комісія – 1,5%, термін обробки заявки – до 10 днів,
 • MasterCard. Комісія – 2%, термін обробки заявки – до 5 днів,
 • EasyPay. Комісія – 2%, термін обробки заявки – до 2 днів.

висновок

Сподіваємося, що дана стаття допомогла розібратися з Minoritypoll і отримати непогану підробіток. Боятися нема чого – платять стабільно і платять насправді, адже натомість компанія отримує розгорнуту анкету від реального людини, а не від бота-маркетолога. Виділимо основні моменти:

 • не можна реєструвати більше одного облікового запису,
 • не можна відповідати навмання і на швидкість,
 • рекомендується брати тільки ті опитування, які відповідають вашому колі інтересів і знань,
 • не можна розголошувати секретні дані (про це попереджають спочатку реєстрації).

Не порушуйте правил, тоді система буде стабільно поставляти вам платні завдання. Для найактивніших користувачів, які пишуть розгорнуті коментарі, передбачені заохочення і підвищення до більш високооплачуваної посади.

Ссылка на основную публикацию