Mixy.tv: створення плейлистів з відео з Facebook, Twitter і Reddit

Mixy.tv: створення плейлистів з відео з Facebook, Twitter і Reddit

Якщо ви любите дивитися популярні відео в таких соціальних мережах як Facebook, Twitter або Reddit, то Mixy.tv буде доречним доповненням до списку ваших інструментів. Це веб-додаток з’єднує онлайн відео, і ви насолоджуєтеся переглядом безперервного потоку роликів. Mixu.tv автоматично імпортує і класифікує відео-ролики, які дивляться ваші друзі на Facebook або Twitter, а також дає вам можливість самим додавати відео з інших онлайн ресурсів. Стильно оформлений інтерфейс дозволяє користувачам фільтрувати результати пошуку і створювати плейлисти. І це ще не все: встановивши закладурку Mixy.tv, ви зможете включати в свої плейлисти відео з будь-яких веб-сайтів. 

Почніть з того, що залогініться на Mixu.tv через свій аккаунт на Facebook або Twitter. Після цього додаток буде автоматично імпортувати всі ваші відео-ролики з Facebook, Twitter і Reddit (після того, як ви встановите зв’язок з відповідними акаунтами). Скористайтеся розташованим зліва меню, щоб впорядкувати відео по джерелу. Ви також можете звузити пошук, вибравши потрібну категорію: тварини і природа, автомобілі, розваги, їжа, ігри, спорт та багато іншого. Кожне відео включає такі дані, як назва, в якій соціальній мережі розташовано, кількість лайків, коментарів та ін. Натискання по відео дозволяє почати його перегляд в плеєрі без коментарів, лайків та різних бічних панелей, де вас ніщо не буде відволікати. Якщо ви перейдіть до кінця, відео-потік автоматично оновиться. 

 

Якщо ви хочете додати відео в свій плейлист і поділитися ним на Facebook, наведіть мишку на відео і натисніть по з’явилася кнопці Додати в список.  

 

Більш того, за допомогою розширення можна додавати відео з будь-якого джерела: для цього досить вставити його URL. Сторінка вашого профілю, розташована в правому верхньому куті екрану, відображає всі ваші плейлисти і додані відео-ролики. 

 

Mixy.tv дозволяє своїм користувачам знаходити спільні інтереси, відшукувати нові відео з різних категорій і додавати їх в свої плейлисти. Сервіс відрізняється привабливим інтерфейсом, який подарує вам ні з чим незрівняний досвід відео-переглядів. 

Ссылка на основную публикацию