MKA легкий преміум танк 2 рівня НІМЕЧЧИНА, огляд, чесний відгук

Добрий день танкісти і вдалих боїв. Сьогодні ми хочемо вам розповісти про черговий подарунок, який компанія Wargaming підготувала гравцям. Зрозуміло, це танк, і цілком очікувано досить даремний. Подібні подаруночки лунають в грі досить часто, і багато гравців задоволено хмикнув, відразу продають техніку, залишаючи собі лише слот, який йде в комплекті. Однак не будемо відхилятися від теми.

Отже, в даний час на тесті знаходиться легкий танк 2-го рівня MKA – це прем техніка, яка з’явиться у Німеччині. Повна назва танчику Mittlerer Kampfwagen für Ausland, що у вільному перекладі можна трактувати, як «зарубіжна колісниця». Можливо, ця техніка кого-то навіть порадує, але не будемо забігати вперед, а коротко стисло нагадаємо основні характеристикам, заявленим на супертест.

MKA: тактико-технічні характеристики

Почнемо з того, що MKA подарунковий танк, який з’явиться в ангарах користувачів імовірно до Нового року. Цілком можливо, що це і є довгоочікуваний подарунок ветеранам WoT, за 8-річну відданість грі. Однак ми вважаємо, що подарунок буде масовий і покататися на цьому малюку зможуть всі бажаючі. Любителям історичності уточнимо, що Mittlerer Kampfwagen für Ausland існував в реальності і був зібраний на знаменитому заводі Krupp, правда, в єдиному екземплярі. Машина не викликала інтересу у потенційних покупців, тому була розібрана на металобрухт.

Розберемо базові характеристики цієї машини. Отже, запас міцності у MKA 200 одиниць, що відповідають загальним параметрам техніки 2-го рівня. Важить маля 12 тонн, обладнаний 200-сильним силовим агрегатом. Співвідношення маси до потужності становить 16.6 «конячок», що дозволяє танку набирати максималку 40 км / год. Динаміка розгону у машини хороша, прохідність по складним грунтам цілком задовільна, ходова обертається зі швидкістю 46 градусів в секунду.

Машина досить компактна, і володіє гідним коефіцієнтом маскування: 27.2% для статично машини, що стоять. Радіус огляду нам пропонують в 320 метрів, що теж виглядає цілком гідно для низкоуровневой техніки.

Переходимо до озброєння. Відразу кидається в очі факт, що на техніку не встановлено крупнокаліберний кулемет, а повноцінне знаряддя, нехай і невеликого калібру. Мова йде про гарматі 4.5 cm. Kanone. Пробиття бронебійним снарядом у цієї зброї становить 50 мм, при разовому утраті в 55 одиниць. Уточнимо, що показники цілком гідні, і дозволять цілком комфортно пробивати танки 3-го рівня.

Зарядившись gold, цей малюк зможе пробивати вже 78-міліметрову броню. Перезаряджається знаряддя за 3.6 секунди, що дає ДПМ в 905 одиниць. Зводиться знаряддя за 2.2 секунди, але точність залишає бажати кращого: розкид 0.40 на сотню метрів. Стабілізація виглядає досить посередньо, проте, стовбур опускається на 10 градусів, що дозволяє раціонально використовувати рельєф.

бронювання MKA

З огляду на, що в подарунок пропонується легкий танк, про захист можна забути, причому в прямому сенсі цього слова. Лоб вежі захищає бронеплита, товщиною 25 міліметрів, при цьому сама вежа виглядає досить незграбною, тому на рикошети годі й сподіватися. Невеликий відсоток захищеності дає гарматна маска, але сильно розраховувати на неї не варто.

Корпус теж виглядає незграбним, і лобову проекцію захищають 25-міліметрові броні листи. ВЛД танка розташований під непоганим кутом, але широка нижня лобова деталь зводить цю перевагу до нуля. Борти корпусу захищає 18 міліметрів броні, вежі – 16 мм.

В цілому, MKA WoT не призначений для відкритого протистояння з противником, крім цього, машина гарантовано буде страждати від влучень артилерії і фугасних снарядів.

Як грати на MKA

Виходячи в бій на даній машині потрібно завжди пам’ятати, що рух – це життя. З огляду на слабку захищеність техніка повинна уникати прямих перестрілок, нестися в гущу битви в перших рядах теж не рекомендується.

MKA можна використовувати в якості активного світла, щоб заробляти срібло за нанесений сокомандніка шкоди. При цьому машина непогано впорається з роллю танка вогневої підтримки, і цілком ефективно буде завдавати шкоди на коротких дистанціях.

Короткі підсумки по танку MKA

перевагами подарункового «німця» є:

  • Непоганий разовий шкоди;
  • Радіус огляду;
  • маскування;
  • Гарна прохідність.

До недоліків відносяться:

  • Точність і стабілізація знаряддя;
  • Відсутність броні;
  • скорострільність;
  • Низька міцність зовнішніх і внутрішніх модулів.

Додамо, що техніка зараз знаходиться на супертест, тому деякі характеристики можуть змінитися. В цілому, Wargaming планує подарувати гравцям звичайний танк, який багато продадуть, щоб отримати місце в ангарі. Зрозуміло, деякі танкісти захочуть залишити «німця» чисто для колекції, але в Рандома таких машин буде небагато.

Ссылка на основную публикацию