Мобільні перекладачі для Андроїд


Завантажити Яндекс Перекладач на Андроїд

Безкоштовний додаток Яндекс Транслейт включає в себе голосовий перекладач (озвучування слів і фраз), транскрипцію.

Завантажити онлайн-перекладач Translate.ru від "промт"

Завантажити додаток для онлайн-перекладу тексту – Translate від компанії Promt. Основні функції та посилання на завантаження перекладача. 

Вибираємо хороший англо-російський перекладач оффлайн для Android

Має сенс завжди тримати під рукою словник, а краще – перекладач, який дозволить Вам в будь-якому місці і в будь-який час зрозуміти мова іноземця або прочитати що-небудь на чужій мові. Нижче представлені чотири кращих додатки перекладача для Андроїд.

Завантажити англо російський перекладач і словник iTranslate

Ми радимо завантажити програму перекладач iTranslate для ознайомлення. Тестувати додаток можна протягом 7 днів, після чого потрібно купити повну версію перекладача.

Завантажити Офлайнові словники на Андроїд

Перекладач «Офлайнові словники» і всі його додатки доступні на безкоштовній основі. Завантажити найпростіше на Google Play або безпосередньо на сайті розробника.

Завантажити Гугл Перекладач на Андроїд

Перекладач Гугл Транслейт – одне з найбільш затребуваних додатків Android у Google Play. Його можна використовувати як англо-російський словник, оффлайн- і онлайн-перекладач на телефоні. Для використання Google Translate без інтернету, вам необхідно завантажити спеціальні словники, зробити це зручно через інтерфейс власне мобільного додатка.

Google Translate значно поліпшив якість перекладів

За 10 років онлайн-перекладач Google Translate пройшов досить складний і тернистий шлях, почавши з підтримки всього декількох мов до потужного онлайн-сервісу, що дозволяє переводити зі 103 мов. Перекладач від Google, насправді, значно вплинув на мережеві комунікації, дозволивши багатьом користувачам Інтернету побороти мовні бар’єри.

Sat, 2016-11-19 16:04

Перекладаємо тексти з російської на англійську. Огляд кращих електронних перекладачів і словників

Програми для перекладу діляться на перекладачі (далі ми будемо називати їх “програми-перекладачі”) і словники. У цьому огляді розглянемо кращі програми в даній категорії. 

Завантажити перекладач Babylon Translator для Андроїд

На цій сторінці представлені посилання на додатки для перекладу. Ви можете завантажити безкоштовно перекладач на Андроїд, натиснувши на кнопку під назвою програми.

Програми для перекладу тексту, частина II

Працюючи в Інтернеті, ми час від часу стикаємося з необхідністю перевести текст з іноземної мови на російську або навпаки. За допомогою спеціальних програм ви впораєтеся з перекладом будь-якого іноземного тексту.

Ссылка на основную публикацию