мобільний додаток

«Рамблер.Почта» нарешті обзавелася мобільним додатком

Сучасні сервіси електронної пошти важко уявити собі без мобільних додатків, однак користувачі «Рамблер.Почти» досі змушені були навіть на смартфонах і планшетах вдаватися або до веб-інтерфейсу, або до стороннім поштовим програмам. Втім, тепер і у них з’явилася можливість встановити на свої гаджети фірмове ПО для роботи з E-mail: на даний момент клієнт від «Рамблера» вже доступний в онлайн-магазинах цифрового контенту App Store і Google Play.

—————————-

Упокій: безкоштовне жартівливе додаток від нижегородських розробників

Нове безкоштовний додаток «упокій», представлене командою digital-розробників з нижегородського агентства MaurisGroup Digital, дозволить легше ставитися до життєвих труднощів. Додаток було анонсовано спеціально до всесвітнього Дня сміху.

—————————-

У мобільному додатку Facebook з’явилася функція автоматичного поліпшення фотографій

Компанія Facebook запровадила функцію поліпшення фотографій, що створюються за допомогою мобільних пристроїв.

Так, фотографії, надіслані в Facebook за допомогою мобільного додатку будуть проходити процедуру поліпшення. При цьому корекції піддаються світлі і темні ділянки, підвищується чіткість знімків.

—————————-

Новий додаток від Madiv врахує особливості кожного таксопарку окремо

Компанія «Мадів» розробила новий мобільний додаток, яке дозволить будь-якому таксопарку приймати, розподіляти заявки, контролювати хід виконання замовлень і відслідковувати роботу кожного водія таксі окремо. Кожен парк таксі, який замовив додаток, отримує повністю персоніфікований під себе продукт.

—————————-

Представлено мобільний додаток Петрол Плюс, що дозволяє водієві заощадити

Безкоштовне мобільний додаток від СТК «Петрол Плюс», представлене в Google Play Market і Apple App Store, дозволить водіям розробляти економічні маршрути з урахуванням актуальних цін на бензин.

—————————-

Компанія xCFD: стартувала веб-платформа і мобільні додатки для трейдерів

Мобільні додатки для iOS і Android, а також веб-платформа від компанії xCFD Limited представлені в серпні 2014 року. Це надасть трейдерам xCFD повну свободу і можливість скористатися будь-якими з 700 інструментів торгівлі незалежно від місця розташування.

—————————-

Чат Facebook трансформується в окрему мобільний додаток

Соціальна мережа Facebook планує видалити можливість обміну особистими повідомленнями з мобільних додатків для платформ iOS і Android, і повністю вивести функцію мобільного чату в окремий додаток Facebook Messenger.

Тепер вкладки з можливістю відправки повідомлень з мобільних додатків не буде, і всі користувачі ресурсу отримають сповіщення з пропозицією завантажити Messenger. Перехід на новий формат спілкування, за інформацією представників корпорації, займе близько двох тижнів. А згодом на нього будуть переведені всі користувачі мобільних додатків соцмережі.

—————————-

Мобільний додаток Wildberries: нові грані шопінгу

Сучасний світ не стоїть на місці. Всього лише десятиліття тому важко було уявити собі, що вирушати за покупками в магазин одного разу перестане бути необхідністю. З розвитком інтернет-технологій реальний шопінг поступово почав витіснятися віртуальним. Багато людей оцінили переваги покупок через інтернет: в більшості випадків це виявлялося значно вигідніше з фінансових міркувань, а економія часу виявлялася колосальної.

—————————-

MasterCard запускає платежі MasterPass для покупок усередині мобільних додатків

На MWC 2014 компанія MasterCard оголосила про запуск платежів MasterPass в мобільних додатках. Таким чином, користувачі зможуть проводити платежі за товари та послуги прямо в мобільних додатках, без необхідності вводити і зберігати в них дані своїх карт.

—————————-

Facebook представив мобільний новинне додаток Paper

Корпорація Марка Цукерберга сьогодні анонсувала свій новинний агрегатор Paper, на якому розміщуватиметься контент з соціальної мережі Facebook і новинних інтернет-ресурсів.

Раніше засновник Facebook заявив, що компанія бере курс на розвиток самостійних від соціальної мережі мобільних сервісів, подібних Messenger і Instagram, які допоможуть користувачам швидко і легко обмінюватися контентом. При цьому всі нові сервіси, природно, будуть інтегровані з соціальною мережею. На сьогоднішній день мобільними додатками Facebook щомісяця користуються більше 945 мільйонів учасників ресурсу.

Ссылка на основную публикацию