Моделі аерогрилів Супра (Supra)

Купити аерогриль Супра – значить, отримати багатофункціональний кухонний пристрій, здатне готувати практично будь-які страви як будь-хто. Принцип його дії полягає в генерації тепла нагрівальним елементом, яке за допомогою спеціального вентилятора рівномірно розподіляється по всій поверхні страви,.

Можна сказати, що всі м’ясні страви, приготовані в аерогрилі, володіють тими ж корисними якостями, що і запечені на багатті. Тільки зайва метушня біля багаття, збір дров і робота в небезпечних температурних умовах з придбанням аерогрилю тепер виключена повністю. Тут, очевидно, краще взяти недорогий функціональний аерогриль.

Аерогриль Супра, органічно поєднував в собі корисні функції відразу декількох побутових приладів, готує їжу екологічно чистою, не накопичуючи в ній канцерогени (жиром в процесі приготування можна не користуватися).

Популярні моделі, ціни

Модельний ряд аерогрилів виробник Supra представив такими компактними функціональними приладами, як:

Аерогриль Супра 1211 – це прилад зі знімною кришкою, нагрівальний елемент якого представлений галогеновой лампою. Управління аерогрилем – механічне (як у аерогрилю VES 730), регулювання температури і таймер, який встановлюється до 60 хвилин, є.

Корисний об’єм приладу сягає 17 літрів. Купити його можна за 35 доларів.

Аерогриль Супра 1201 – це компактний пристрій, робочий об’єм якого становить 12 літрів як у електрогриль Борк. Нагрівальний елемент представлений потужним теном (1 300 Вт). Управління аерогрилем – механічне.

У комплект поставки входить розширювальне кільце, щипці-рогачі, верхня і нижня решітки. Таймер є. Вартість цієї моделі – близько 40 у. е. Стільки ж коштують аерогрилі Хоттер.

Корисна інформація

З огляду на те, що ціна аерогрилю Supra визначається функціоналом приладу і його додатковими приналежностями, варто розібратися, для чого вони потрібні.

Для збільшення корисного об’єму приладу при приготуванні великої птиці або декількох страв, а також для стерилізації банок призначене розширене кільце (як у електрогрилем Філіпс).

Установка його поверх колби передбачає закриття кришкою. За рахунок того, що одне розширене кільце здатне збільшити обсяг аерогрилю на 5 літрів, час приготування їжі також збільшується (приблизно на 15 хвилин).

А ось посуд для аерогрилю обійдеться в 10-15 у.о.

Сушити зелень, гриби, сухарики і готувати страви на пару допоможе спеціальний лист з високим бортиком, який має безліч дрібних отворів по всій його площі.

Щипці-рогачі, виготовлені з тонкої, але міцної сталевого дроту, зручні при виїмці з колби гарячих страв і розжарених решіток.

Відео про аерогрилях Supra

Відгуки про аерогриль Supra

«Заплативши за якісний аерогриль 50 доларів (модель Supra AGS-тисячі двісті сорок одна, стільки ж коштують грилі барбекю), я отримала прилад з галогенних нагрівальним елементом. Робочу температуру потужного пристрою можна регулювати. Електронне урядування дозволяє встановити відстрочку старту.

Ссылка на основную публикацию