Моделі пральних машин Арістон (Arison)

Поєднання унікальних технологій і виняткового дизайну (як у) – завдання непросте, але тільки не для виробника побутової техніки Арістон. Краще тому підтвердження – пральна машинка Ariston, виготовлена ​​за новітньою технологією High Definition Washing.

Оснащена безліччю сенсорів і датчиків, вона самостійно відрегулює необхідну кількість ресурсів і визначить ефективність видалення бруду.

Пральна машина Арістон відрізняється і коригуванням загального дисбалансу. Так, нагрів води вона регулює з похибкою до -0,2 градуса (як у пральних машин Miele). Велика кількість основних режимів прання і наявність додаткових корисних функцій дозволяють ліквідувати навіть важко виводяться плями.

Можливість делікатного прання при оптимальному витраті ресурсів – ще одна перевага, яке підтверджує те, що пральна машинка Арістон є необхідним придбанням.

Популярні моделі, ціни на пральні машини Арістон

Пральна машина Арістон – вертикальне завантаження представлена ​​такими компактними варіантами, як:

Коштують такі вузькі пральні машини Арістон близько 470 у. е. (стільки ж коштує пральна машина Ардо).

Пральна машина Арістон з фронтальним типом завантаження – це моделі:

Скільки коштує пральна машина Арістон з віконцем (фронтальним завантаженням)? Все залежить від комплектації, в цілому середня ціна складає 550 доларів (стільки ж коштує пральна машина ВЕКО).

Корисна інформація

Купити пральну машинку Арістон зараз не проблема, головне – зробити правильний вибір. Вам спочатку слід визначити для себе зручний тип завантаження – фронтальний або вертикальний. Далі рекомендується звернути увагу на місткість барабана, яка може мати значення від 6 до 10 кг білизни (в сухому вигляді, як у вузьких пральних машин).

Якщо ціна пральної машини Ariston невисока, то ви отримаєте прилад, оснащений набором стандартних функцій, але, незважаючи на це, всі операції будуть виконані дуже якісно.

Прискоренню процесу прання білизни сприяє режим «Експрес» і спеціальний ТЕН для пральної машини, завдяки якому протягом півгодини споживач отримує свіжу напівсуху річ, яка не викликає труднощів при прасуванні. Якщо ваші домочадці мають проблему чутливої ​​шкіри, зверніть увагу на наявність режиму «антиалерген».

Пральна машина Арістон – відгуки

Відгуки про пральних машинах Арістон споживачі залишають тільки позитивні, оскільки їх влаштовує практично все. Наведемо один з них.

«Рішення купити пральну машину Арістон мною було прийнято у міру виходу з ладу старого приладу. Свій вибір я зупинила на модифікації Hotpoint-Ariston AQ 92F 29 EU вартістю 570 у. е.

Ссылка на основную публикацию