Моделі пральних машин Вирпул (Whirlpool)

WHIRLPOOL AWE 2221

На сьогоднішній день досить часто зустрічаються вузькі пральні машини Вірпул. За своєю конструкцією вони вертикальні (як і), що дозволяє успішно використовувати їх в маленьких приміщеннях, коли буквально кожен зайвий сантиметр на рахунку. При цьому характеристики машинки є досить солідними:

а) швидкість віджиму досягає 800 оборотів в хвилину. Це не найвищий показник, але для вузької моделі цифри непогані, інші вузькі прально-сушильні машини мають великі показники;

б) місткість – до 5 кг білизни. Отже, така модель може без проблем обслуговувати середню сім’ю;

в) розміри її складають 90 × 60х40 см;

г) доступна модель лише в білому кольорі;

д) міцний насос, так що ви не будете свідком постійних поломок насоса.

Вже згадана пральна машинка Вирпул здатна працювати відповідно до однієї з 18 програм, кожна з яких призначена для окремого типу тканини. Особливий успіх модель придбала за рахунок того, що має окрему програму «Швидке прання» (таку ж програму має пральна машина Gorenje WS50Z).

Такий режим стирає слабозагрязненного білизна, забезпечуючи економію часу, води і електроенергії. На додаток до всього модель оснащена функцією контролю за розподілом білизни в барабані, що запобігає виникненню додаткового навантаження.

Купити пральну машину Вірпул AWE 2221 можна приблизно за 380 доларів. Але пам’ятайте, що ця модель має ті ж несправності, що і несправності пральної машини Зануссі.

Whirlpool AWE 7729

Вертикальні пральні машини Вірпул представлені також моделлю AWE 7729. Така машинка має розміри 85 × 60х40 см. Як бачимо, ширина (всього 40 см) дозволяє встановлювати модель таким способом, щоб мінімально віднімати корисний об’єм приміщення. Характеристики пральної машинки наступні:

Дана пральна машина Вірпул з вертикальним завантаженням має 18 різних режимів прання, включаючи економічний і режим додаткового полоскання. Так само, як і модель AWE 2221, ця машинка оснащена системою контролю, що істотно продовжує термін служби. Однак у цієї моделі є ті ж несправності, що і несправності пральної машини Samsung.

Ціни на пральні машини Вірпул розглянутої моделі встановилися на рівні 370-390 доларів.

думки споживачів

Відгуки про пральних машинах Вирпул, як зазначалося, досить суперечливі. Стосовно до розглянутих моделей можна вказати на наступне:

Кожна розглянута в даній статті пральна машина Вірпул – відгуки це підтверджують – є відмінним варіантом для невеликих сімей і для малогабаритних приміщень.

Ссылка на основную публикацию