Моделі сушильних шаф для білизни

Сучасний життєвий ритм не дозволяє витрачати час на очікування, коли ж висохне білизна, тут точно потрібно щось на зразок. Саме тому завдяки сушильних апаратів тепер є можливість швидко і висушити будь-який предмет гардероба без шкоди для тканини.

Основні моделі

Подібного роду пристрої бувають різного класу. Найпростіші сушарки – конструкція, забезпечена мотузяною перетяжкой, вона мобільна, але не забезпечує швидку сушку речей (подібно ультрафіолетової сушарці взуття). Є сушильні машини барабанного типу, але вони навряд чи зможуть висушити одяг, неабияк не пом’ялися її.

Найкращим варіантом стане сушильну шафу для білизни. Тут вирішальним фактором є габарити такого апарату. Чим більшою площею приміщення володіє господар такої техніки, тим більший сушильну шафу він зможе собі дозволити.

Розміри залежатимуть ще й від кількості членів сім’ї, адже процес сушіння спроститься, якщо не доведеться завантажувати такий пристрій кілька разів (тому приклад для білизни сушарка на балкон). Існують моделі, суміщені з пральною машиною, щоб забезпечити повний комфорт під час прання і сушіння речей.

Шафа для сушіння білизни влаштований досить просто: за допомогою вентилятора речі обдуваются теплим повітрям, а вбудована система вентиляції дозволяють повітрю вільно циркулювати (як у настінних сушарок для ванної).

З огляду на, що білизна в такому пристрої розвішується на розсувних вішалках, значить, під час прасування не потрібно буде докладати зусиль, щоб випрасувати найбільш пом’яті речі.

Купити сушильну шафу для білизни можна в межах різної цінової категорії: від 20 000 до 100 000 гривень. Все залежить від розмірів пристрою, його функціоналу.

Наприклад, якщо доводиться часто підсушувати вологе взуття, тобто моделі зі спеціальними стійками (як у сушарки для білизни Ліана). Чим більше речей можна висушити за один раз, тим вище ціна сушильного шафи для білизни.

Переваги і принцип установки

Пристрій такого типу дозволяє без праці висушити білизну різного рівня вологості. Перевагою тут є встановлені у верхній частині шафи нагрівальні елементи, що дозволяє розвішувати всередині навіть мокрі речі, і вони в короткі терміни теж будуть висушені (тому приклад для білизни сушарка на балкон).

Якщо хтось сумнівається в необхідності придбання сушильного шафи, маючи в будинку сушильну машину барабанного типу, то слід врахувати, що не всі типи тканин можуть піддаватися такому навантаженні, яку забезпечують сушильні машини. А шафа для сушіння може впоратися навіть з найбільш делікатними тканинами, де зазвичай застосовують сушарки білизни в ванну.

Перед тим, як встановити такий пристрій у себе вдома, потрібно визначитися, як буде зручніше його відкривати, так як більшість моделей дозволяють самостійно переважити дверці.

Безпосередньо сама установка повинна проводитися фахівцем, адже перед експлуатацією сушильну шафу повинен бути обов’язково заземлений.

Ссылка на основную публикацию