Моделі воздухоочистителей Boneco (Бонек)

Прилади, призначені для очищення повітря (), розроблені спеціально для тих людей, які не бажають миритися з забрудненим курних повітрям великих міст. Чистий свіже повітря завжди був і буде необхідною умовою міцного здоров’я, гарного настрою та високої працездатності.

Знамениті швейцарські конструктори, справжні знавці своєї справи, винайшли очисники повітря з метою відтворення у людських оселях атмосфери Альпійських гір. Очисник повітря Boneco як і будь-який інший очищувач зволожувач повітря завдяки комплексу фільтрів видаляє навіть мікроскопічні шкідливі частинки розміром до 0,3 мікрон.

Від шкідливого впливу телевізора і комп’ютера ви також будете позбавлені через наявність в приладі вбудованого іонізатора. Безшумна робота приладів Бонек дозволяє використовувати їх як в офісних приміщеннях, не заважаючи співробітникам зосередитися, так і спальнях і дитячих кімнатах, не порушуючи сну домочадців.

Популярні моделі, ціни

На сьогоднішній день серед споживачів відмінно себе зарекомендували наступні моделі:

Але серед них особливо хороший очищувач повітря Boneco P2261. Представляючи собою ергономічну конструкцію для очищення повітря, він оснащений унікальною системою фільтрів. Зручність користування забезпечує пульт ДУ як у очищувача повітря Bork.

Очищення приладом починається з надходження повітря в корпус з подальшою подачею його на Hepa-фільтр, який здатний затримувати до 99% дрібних забруднюючих частинок, що відрізняються мікроскопічними розмірами (0,3 мкм). Пройшовши очищення від домішок, повітря обробляється вугільним фільтром, що усуває шкідливі запахи і тютюновий дим як очищувач повітря для автомобіля.

Очисник повітря Boneco P2261 – відгуки та ціни

Завдяки наявності функції іонізації очищувач повітря Boneco P2261 має тільки позитивні відгуки. Так, багатьма людьми в результаті його роботи відзначається поліпшення самопочуття і діяльності дихальної системи, а також підвищення розумової активності і фізичної працездатності.

Позбавлення від алергії, виснажливої ​​роками, – ще один плюс на користь придбання приладу. Орієнтовна його вартість – 130 у. е. Взагалі, ціновий діапазон очищувачів Бонек досить широкий – від 120 до 700 доларів. Стільки ж коштує очищувач повітря від пилу. 

Якими ж ще перевагами володіє це чудо техніки?

Очисник повітря Boneco P2261 може мати ультразвукову або парову функцію зволоження. У будь-якому випадку, однакові функції приладу бездоганно виконують свою роботу, відповідаючи всім стандартам якості. Відмінність ультразвукового зволожувача – це система подачі пари і деякі додаткові настройки.

Очисник повітря Бонек P2261 – відео

Віддаючи перевагу очищувачу повітря від Бонек, ви гарантовано забезпечите своє приміщення особливим мікрокліматом, в якому не буде місця поганого самопочуття, а також алергічних і простудних захворювань. З придбанням побутового приладу Boneco ваші діти перестануть часто хворіти, стануть краще розвиватися і матимуть міцний здоровий сон.

Це придбання стає особливо корисним в сучасних екологічних умовах, в яких знаходяться наші міста.

Ссылка на основную публикацию