Момент з Каменем Душі у фільмі «Месники: Війна нескінченності» міг бути більш похмурим

Фільми, що входять в кіновсесвіту Марвел, як правило, закінчуються добре і не показують особливого насильства, за винятком парочки картин, проте кінострічки ніколи не бувають похмурими. Однак з виходом кінострічки «Месники: Війна нескінченності» ситуація змінилася, адже у фільмі загинуло одинадцять супергероїв, а разом з ними і половина населення Землі, і зроблено це було клацанням пальців титану Таноса. Так, кількість смертей не те що перевищило норму, а переплюнуло її з лишком.

Картина була практично значно похмуріший в одній певній сцені, якщо вірити словам SlashFilm, які розмовляли з командою, яка працювала над спецефектами. У своїй доповіді вони розповіли, що сцена, яка переносить нас в Камінь Душі після того, як Танос клацнув пальцями, могла б показати його, крокуючим по річці крові, як метафора до чисельності його жертв в кінофільмі.

Це цілком змінило б тон цієї сцени, бо не дуже очевидно, що він досяг своєї мети до того моменту, як ми дісталися до Ваканди і тіла почали звертатися в пил. Замість цього нам показують похмуре, але досить емоційне возз’єднання божевільного титану і Гамори в дитинстві, де ми маємо можливість спостерігати за тим, як злодій, який мав намір влаштувати геноцид, кається за те, що вбив свою дочку.

Джош Бролін, який зіграв Таноса, розповів, чим його привабила роль божевільного титану в попередньому короткометражному фільмі для Marvel Studios. Він вважав, що його цілі не так чорні або білі, як могли подумати Месники.

«Танос – персонаж непростий», – каже Бролін. «Адже він вважає, що робить хороші речі».

«Нам хотілося розповісти історію персонажа, життя якого дійсно непроста, а внутрішній світ не позбавлений чуйності», – додав Ентоні Руссо. «Існує не так багато акторів, які зможуть продемонструвати це своєю грою. Джош Бролін зробив Таноса реальним ».

«Я вважаю, що Танос – це диво», – говорить Джо Руссо. «Джош Бролін насправді демонструє всі нюанси його характеру. Дивлячись на Джоша, як на величезного фіолетового прибульця, і стежачи за всіма його рухами, а також виразом обличчя, можна побачити найдрібніші деталі. Я не знаю, чи бачили ми такий рівень фотореалістичного захоплення виконання раніше. Може бути, в кіно про мавп, але це насправді новаторство ».

Нова зустріч з божевільним титаном чекає нас 2 травня наступного року, а поки радимо запастися терпінням.

Ссылка на основную публикацию