Movavi Screen Recorder Studio – корисна утиліта для запису екрану в Windows 10

Захоплення екрану комп’ютера стане в нагоді, якщо користувач створює інструкцію по роботі в програмі, хоче зберегти розмову по скайпу або переглянути вебінар. Таке відео можна відредагувати, розрізати на скріншоти, вислати колегам і друзям. Якщо додаток підтримує функцію відкладеного запису, користувач встановить розклад і збереже цілі курси. Необов’язково перебувати поруч з комп’ютером.

З Windows 10 сумісні не всі такі продукти. Одна з універсальних програм – Movavi Screen Recorder Studio, яка розроблена для Mac і Windows. Ми вже писали про продукти компанії Movavi – фоторедактор і слайд-шоу.

У Screen Recorder Studio чотири режими: захоплення екрану, редагування проекту, запис мікрофона і веб-камери. Коли кліп збережеться, користувач може видалити рекламу, налаштувати звук і додати коментарі, застосувати колірні ефекти. Детальніше про програму написано на сайті компанії: https://www.movavi.ru/support/how-to/how-to-do-screen-capture-in-windows10.html

Скачайте програму з офіційного сайту. Після установки додаток запропонує кілька режимів роботи. Вибирайте Захоплення екрану.

Налаштуйте рамку записи: тягніть за краї, щоб поміняти розмір. Натисніть на стрілки в центрі і переміщайте рамку. Щоб Screen Recorder Studio автоматично вибрала частина екрану, натисніть Вибрати область захоплення і наведіть курсор на будь-яке вікно. Якщо додаток розпізнає кордону записи, то підсвітить їх помаранчевим.

Для широкого формату вибирайте Записати весь екран: рамку не потрібно налаштовувати на око, вона відразу розгорнеться по межах ролика.

Movavi Screen Recorder Studio зберігає звук з різних джерел: динаміків, колонок, навушників. Зберегти системний звук і аудіо з мікрофона можна одночасно: перевірте, щоб обидві кнопки горіли зеленим. При захопленні екрану краще відключити мікрофон, так на відео не потраплять шуми.

За роботою в додатку зручніше спостерігати, коли відкриття вікон і рухи мишки супроводжуються ефектами.

Перейдіть в Ефекти курсора. Коли ви натискаєте мишкою, курсор пульсує. Програма покаже букви, цифри і поєднання клавіш, якщо вибрати Запис натискань клавіш.

Натисніть. Автоматичний секундний відлік покаже, коли почнеться запис. Запускайте відео після того, як відлік закінчиться, інакше додаток обріже початок кліпу. Кнопками і Пауза контролюйте процес. У вікні програми вказані тривалість і розмір відео: ви будете знати, скільки вільного місця залишилося на диску.

Коли кліп закінчиться, відкриється вікно попереднього перегляду. Там ви оглянете і за бажанням відредагуєте відео. Натисніть Відкрити в редакторі відео, щоб перейти до просунутому режиму редагування.

Тут ви додасте фільтри, ефекти і титри. Значки на вкладці Фігури зроблять наочніше інструкцію по роботі в додатку: додавайте обведення і стрілки, щоб звернути увагу на деталі і виділити примітки.

Додайте назву фільму і вкажіть авторство, якщо знімаєте для блогу чи сайту. У Відеоредактор вбудовані автоматичні заставки: ви тільки замінюєте текст, і вступні титри готові.

Якщо ви забули включити мікрофон, перейдіть на вкладку Записати аудіо індивідуальну настройку і додавайте коментарі прямо з редактора.

На вкладці Властивості аудіо ви налаштуєте музику в кліпі. Додавайте відлуння, прибирайте шуми, корегуйте звуки в еквалайзер.

Натисніть Зберегти, коли проект буде готовий, і виберіть формат і якість файлу. Чим вище якість, тим більше місця займає файл на диску. Додаток підтримує iPhone, iPad, Android і інші платформи і пристрої. Зберігайте кліп відразу для телефону або планшета. Ще ви можете вивантажити проект на Google Drive або YouTube прямо з програми.

Тепер спробуйте зберегти роботу програми, дзвінок в скайпі або онлайн-курс в Movavi Screen Recorder Studio. Інструкція та скріншоти вам допоможуть.

Ссылка на основную публикацию