Можливості MX Player – одного з кращих плеєрів для Android

Коли заходить мова про відтворення мультимедіа файлів на Android-пристрої, на першому місці за рекомендаціями користувачів незмінно виявляється. Він дуже зручний, функціональний і має велике число додаткових опцій, частина з яких ми розглянемо з вами нижче.

Декодер HW +

Плеєр підтримує програмне (SW) і апаратне (HW) декодування медіафайлів. З недавнього часу розробники додали також декодер HW +, здатний задіяти ресурси відеокарти пристрою. З новим декодером відтворення стає гладким і чітким.

Відтворення у фоновому режимі

Крім відтворення в режимі активного вікна, MX Player підтримує функцію фонового відтворення. Увімкніть цю опцію в налаштуваннях і тепер при згортанні вікна плеєра відтворення триватиме.

субтитри

Традиційно MX Player відрізнявся розширеною підтримкою субтитрів, що було дуже затребуване кіноманами, що стежать за свіжими новинками. Зверніть увагу, що в налаштуваннях можна налаштувати відображення субтитрів:

  • Змінити шрифт;
  • Задати розмір, колір і накреслення;
  • Вказати положення субтитрів і фон.

Підтримка потокового відео

З MX Player крім локального медіаконтенту можна також дивитися і потокове онлайн-відео. Заходимо в пункт «Мережевий потік» основного меню, вказуємо там потрібний URL.

продовження перегляду

Якщо вас щось відірвало від перегляду відео, не впадайте у відчай – з встановленої опцією «Продовження» плеєр запам’ятає місце, на якому було перервано відтворення. Тепер навіть якщо програвач буде закриє, то при повторному запуску відтворення почнеться рівно з того моменту, де перегляд був перерваний.

функція аудиоплеера

Крім відео, MX Player відмінно впорається з функціями аудіоплеєра. Відповідний параметр є в меню «Аудіо» налаштувань програвача. Не забудьте також активувати режим фонового відтворення.

оформлення

У розділі «Інтерфейс» налаштувань є безліч тем оформлення. З ними ви зможете кастомизировать інтерфейс відповідно до своїх потреб.

Синхронізація налаштувань

Один раз встановивши під себе бажані настройки MX Player, можна зберегти всі зроблені зміни в хмарі, щоб не повторювати їх при перевстановлення. Також, якщо MX Player встановлений у вас на кількох девайсах, ви зможете синхронізувати налаштування плеєра. Опція активується в розділі «Експорт» меню налаштувань.

Захист від дітей

Зазвичай діти дуже люблять дивитися мультики на батьківських смартфонах. Щоб ваша дитина з цікавості не дістався до інших функцій смартфона, активуйте спеціальний «дитячий» режим блокування.

приховування контенту

MX Player після установки сканує всі мультимедійні дані і відображає їх у загальному списку відтворення. При бажанні ви можете виділити папки або файли і вибрати опцію «Приховати», і вони не з’являться в списку.

замість післямови

Ми розглянули кілька можливостей, з якими ви ще більше полюбите MX Player. А якими плеєрами для Android користуєтеся ви? Діліться в коментарях нижче.

Ссылка на основную публикацию