MT8 PROTOTYPE – Італійський досліджуваний середній танк 8 рівня WoT

Представляємо вашій увазі MT8 Prototype – середній танк, який з’явиться на 8-му рівні італійської гілки розвитку. Машина прокачується, і судячи з попередніх характеристикам досить цікава.

В даний час, її обкатують на тестових серверах гри, проте, вже зараз можна познайомиться з основними параметрами і пристосованістю танка до рандомних боїв.

MT8 Prototype: тактико-технічні характеристики

Щоб оцінити на що здатний MT8 Prototype WoT розглянемо основні бойові показники, якими вирішили наділити розробники цього «італійця». Отже, нам пропонують танк з запасом міцності в 1 400 одиниць. Показник цілком пристойний, однак, трохи нижче, ніж у більшості однокласників.

Радіус огляду складає 380 метрів, що досить непогано для середніх танків. У деяких випадках, далекозорість може подарувати право першого пострілу або дозволить підсвічувати супротивників для своєї команди. Передбачувана дальність радіозв’язку складе 750 метрів.

Маса танка становить 39.5 тонн, при цьому потужність встановленого двигуна 630 кінських сил. Сукупність продуктивності двигуна до загальної ваги техніки дає питому потужність 15.9 «конячок» на тонну. Цей показник дозволяє припустити, що в грі з’явиться досить спритна машина, яка буде впевнено розганяти до максималки і утримувати крейсерську швидкість.

До речі, максимальний швидкісний показник при русі вперед – 55 км / год, що виглядає цілком гідно. Додамо, що швидкість обертання ходової частини складає 39.6 градусів в секунду, отже, «італієць» буде без особливих зусиль буде крутити важку техніку і ПТ ворожої команди.

Коефіцієнт непомітності у MT8 P порівняно невисокий: всього 11.8% для нерухомої машини. Якщо танк знаходиться в русі цей показник падає до 6%. Тому поспішаємо попередити любителів стрілянини з-за кущів – машина гарантовано буде світитися після кожного пострілу.

Роблячи по MT8 Prototype гайд можна обійти увагою озброєння. З появою італійських танків, в грі з’явилася нова система озброєння: барабанні знаряддя з механізмом дозарядки боєприпасів. По суті, це безперервний цикл ведення вогню, коли можна поповнювати касету знаряддя, не чекаючи її повного спустошення.

Отже, для нашого середнього танка передбачено дві гармати на вибір:

 • MT8 Prototype.
 • MT9 Prototype.

Це 90-міліметрові стовбури, які мають порівняно непоганий точністю: розкид 0.37 на 100 метрів. Розглянемо, в чому полягає між ними різниця.Перший стовбур має барабаном на 2 снаряди, які вилітають з інтервалом в 2 секунди. Швидкість дозярядкі першого снаряда становить 8 секунд, другого – 10. Бронепробітіе ББ тут дорівнює 203 міліметрів, якщо зарядити подкалібер можна підвищити це значення до 230 мм. В обох випадках, середній разовий шкоди складе 240 одиниць. Час відомості – 2.5 секунди.

Переходимо до другого знаряддя. Тут касета включає вже 3 снаряди, які можуть вилітати зі стовбура з інтервалом 2.5 секунди. Час дозарядки кожного боєприпасу буде розраховуватися за схемою 8/10/12, Бронепробітіе бронебойного снаряда становить 212 міліметрів, подкалібером 259 мм. Втрати залишається на рівні 240 одиниць, зате скорочується час відомості до 2.3 секунд.

Відзначимо, що другий ствол MT8 P стрілятиме по КД при повному зведенні, що є незаперечною перевагою. Середні значення ДПМ: близько 1 500 одиниць, негативний кут відмінювання знаряддя – 10 градусів, що гарантує комфортну і грамотну гру від рельєфу.

Устаткування на MT8 Prototype

З огляду на, що MT8 Prototype італійський танк з барабанної системою заряджання, до установки допоборудования будуть пред’являтися певні вимоги. Зокрема, підвищити скорострільність за рахунок установки гарматного досилателя не вийде: ці модулі не встановлюються на барабанні механізми заряджання.

Для підвищення бойових характеристик цієї машини, ми рекомендуємо спробувати встановити такий набір:

 1. Стабілізатор вертикального наведення – помітно підвищить ефективність стрільби в русі, що важливо для середнього танка.
 2. Просветлёнка – дає непоганий приріст до радіусу огляду, що також буде дуже корисно.
 3. Протиосколочна підкладка – знижує ймовірність поранень екіпажу від попадання фугасів, помітно ускладнює машину, що допоможе більш результативно таранити супротивників.

В якості альтернативи останньому модулю можна порадити поліпшену вентиляцію, яка дає нехай незначний, але комплексний приріст до основних характеристик. Для першої гармати MT8 Prototype можна використовувати посилені приводи наведення, які скоротять час відомості.

Перкі для екіпажу MT8 Prototype

Екіпаж «італійця» складається з чотирьох осіб, тому командиру доведеться суміщати обов’язки. Ми рекомендуємо спочатку вивчити ремонт і пожежогасіння, щоб підвищити базові параметри виживання. Після цього можна поставити всьому екіпажу бойове братство, далі приступати до вивчення навичок за фахом: орлине око, плавний хід, безконтактна БК і так далі. Тут багато що залежить від тактики поведінки в бою, тому основний вибір залишається на розсуд гравця.

(Додатися трохи пізніше картинка)

Додамо, що в роботі екіпажу дуже допоможуть ремкомплекти, вогнегасники та аптечки, тому не варто нехтувати бойовими расходниками, і краще відразу поставити галочки для автоматичного поповнення.

 Бронювання MT8 Prototype

Переходимо до показників захищеності. Для восьмого рівня, значення броні MT8 Prototype виглядають досить гнітюче. Зокрема, найбільш ударопрочной частиною є лоб башти, де нам пропонують цілих 80 міліметрів.

Зрозуміло, тут є кути нахилу і непогана маска знаряддя, однак, навіть сукупність цих параметрів робить техніку невразливою. У боях з «десятками» снаряди цілком можуть заходити навіть в лоб, а рикошети і непробиття будуть випадковістю.

Лобову деталь корпусу захищає 70-міліметрова бронепластина, правда, розташована під непоганим кутом. Схиляння бронелиста кілька підвищить товщину броні в наведеному значенні, але пробиватися «італієць» в ВЛД все одно буде досить комфорту. Борти корпусу прикриває лише 35-міліметрів стали. Цілком природно, що сюди будуть дуже затишно заходити фугасні снаряди, завдаючи шкоди близький до фатального.

Для порівняння, «дідок» КВ-2 при вдалому розкладі цілком зможе відняти із запасу міцності MT8 Prototype близько 800 одиниць, а при ласці ВБР підірвати БК. Бічні елементи вежі виглядають трохи солідніше: 45 міліметрів, але навіть для знарядь однокласників і техніки нижче рівнем, такий захист не буде серйозною перешкодою для нанесення шкоди.

Як грати на MT8 Prototype?

З огляду на, що танк виглядає практично паперовим, сильно геройствовать і ризикувати на ньому не варто. Вдала постановка на гуслях і влучне попадання артилерії залишать грізному «італійцеві» жалюгідні залишки міцності. Тому тут підійде вкрай обережна тактика на другому плані.

Зокрема, можна зайняти комфортну позицію на другій лінії оборони, і використовуючи непогану точності і хороші кути відмінювання знаряддя підтримувати атаку союзних тяжів. Рватися вперед, розраховуючи настріляти побільше шкоди або підсвітити ворогів не варто: відсутність броні не сприяє прямим перестрілок, де нашого героя буде пробивати практично будь-який противник.

На відкритих картах можна цілком комфортно пограти від рельєфу, не забуваючи регулярно переміщатися по карті, прикриваючи потенційно небезпечні напрямки. Тут можна керуватися неписаним правилом гри: нерухомі СТ рідко доживають навіть до середини бою.

Не будемо забувати, що ми маємо справу з досить швидкісний машиною, тому любителі гострих відчуттів можуть поратоборствовать з тяжами, крутячи і розстрілюючи неповороткі машини. Однак прямих зіткнень і перестрілок в лоб потрібно уникати будь-якими силами.

Короткі підсумки по MT8 Prototype

Підіб’ємо невеликий підсумок. Отже, позитивними сторонами італійського середнього 8-го рівня MT8 Prototype є:

 • Непоганий огляд.
 • Швидкість і маневреність.
 • Кути відмінювання знаряддя.
 • Точність знаряддя.
 • Нова система заряджання.

істотними недоліками стають:

 • Відсутність броні.
 • Низький ДПМ.
 • Посереднє пробиття бронебійними снарядами.

Ссылка на основную публикацию