Mural.ly – найкраща віртуальна дошка для колективної роботи


Mural.ly – найкраща віртуальна дошка для колективної роботи

Концепція редагованого загального простору, на якому кожен може залишити свою замітку, зустрічається нам щодня і на кожному кроці. Будинки прикладом такого простору може бути біла двері холодильника з записочками, нагадуваннями, магнітиками, списками справ членів сім’ї. На роботі це пробкова або біла дошка, яка використовується для організації роботи, оголошень, списків завдань і мозкових штурмів. Однак, якщо ви працюєте з віддаленими співробітниками, то звичайна дошка не підходить. На виручку прийде спеціальний сервіс Mural.ly, який в залежності від ваших потреб може служити для вас як особистої віртуальної дверцятами холодильника, так і громадської коркової дошкою для команди віддалених співробітників.

Для створення своєї віртуальної дошки необхідно зареєструватися або зайти за допомогою свого акаунта Facebook або Google. Відразу після входу сервіс запропонує створити нову дошку (тут їх називають murals) і запросити колег до спільної роботи. Якщо ви робите простір для особистого використання, то цей крок можна пропустити.

Працювати з сервісом одне задоволення. Вам не доведеться ламати голову, як виконати ту чи іншу операцію або що станеться при натисканні на цю кнопочку – немає, все тут робиться настільки логічно, зручно і швидко, що є навіть дітям.

Проте, можливості сервісу цілком серйозні. Ви можете додавати зображення зі свого комп’ютера або з мережі, розміщувати посилання, текстові написи, замітки, свої коментарі і так далі. Для оформлення дошки можна використовувати спеціальні іконки, великий вибір яких пропонується в галереї сервісу.

Для спільної роботи в Mural.ly теж створені всі умови. Зрозуміло, всі запрошені вами люди можуть брати участь в наповненні контентом дошки, вміст якої оновлюється в реальному часі. Більш того, якщо ви залишили свій коментар до якого-небудь елементу на дошці, то ваш колега має можливість прямо тут же відповісти на нього. Крім цього, є вбудований чат, який дозволяє проводити обговорення проекту. Щоб не заплутатися в зроблених правки має історію редагувань, де фіксується хто і які дії зробив.

В цілому можна зробити висновок, що онлайнова віртуальна дошка Mural.ly увібрала в себе все краще, що я бачив раніше у додатків подібного роду. Воно вдало поєднує в собі простоту, безкоштовність, швидкість роботи з відмінною функціональністю. Для професійного використання є преміум версія, що має ряд додаткових можливостей. Користувачі Google Chrome можуть встановити відповідну програму для свого браузера.

Ссылка на основную публикацию