Mwah: що за смайл в вайбере, як поставити?

Додаток Viber з’явилося кілька років, проте, воно продовжує набирати обертів. Зростання його популярності неможливо не помітити, і багато в чому цьому сприяє те, що з додатком можна працювати не тільки на мобільному телефоні, але також і на планшеті, і навіть на комп’ютері. До слова, операційна система також не має значення, гаджет може функціонувати як на базі Android, так і на iOS, Windows.

Як у випадку з будь-новою програмою, при знайомстві з Viber у вас виникнуть закономірні питання, однак вони швидко зникнуть, адже програма відрізняється надзвичайно простим інтерфейсом. У будь-якому випадку, в цій статті я хотів би розповісти про основні принципи роботи програми.

Як працює Viber

Отже, Вайбер працює за принципом відомого всім Skype: є діалогове вікно, в якому і відбувається спілкування між користувачем. Але на відміну від Скайпу, в Viber не потрібно шукати свого співрозмовника за логіном. Справа в тому, що спілкуватися можна з усіма, хто є в телефонній книзі вашої смартфона і, зрозуміло, хто скачав цю прогу. Додаток автоматично синхронізується з телефонною книгою, тому користувачеві взагалі нічого не потрібно робити.

Тепер щодо можливостей Viber. Само собою, додаток націлене, перш за все, на обмін текстовими повідомленнями між користувачами. Можна спілкуватися удвох, можна створювати групи, запрошувати в них своїх друзів, так навіть веселіше! Крім звичайного набору тексту, Вайбер пропонує малювати один одному картинки (дудли), відправляти координати свого місцезнаходження, обмінюватися файлами і навіть здійснювати дзвінки на мобільні або стаціонарні телефони (функція Viber Out). І, звичайно ж, програмою передбачена можливість обмінюватися смайлами або ж, як тут їх називають, стікерами.

Що таке стікери

Пару слів про стікерах в Viber. Зазначу, що вони бувають як платні, так і безкоштовні. Багато стікерів вже встановлено за замовчуванням, і варто вам лише завантажити і встановити додаток, як ви відразу можете ними обмінюватися. Примітно, що в налаштуваннях Вайбера ви можете перейти в Магазин стікерів, і вибрати там вподобану серію смайликів.

Від себе хочу зауважити, що в Viber стікери відрізняються від смайликів Skype своєю різноманітністю. Наприклад, ви знаєте про «mwah», що за смайл в вайбере? Взагалі дане слівце вживається для позначення звуку поцілунку, як, наприклад, «bang» при звуці пострілу. Таким чином, смайл mwah – ні що інше, як наш варіант «чмок».

Ссылка на основную публикацию