Надії фанатів на випуск другого сезону серіалу «Захисники» були розсипані в пух і прах

Перша фаза релізів від Marvel і Netflix завершилася міні-серіалом «Захисники» ще в минулому році. В рамках серіалу Метт Мердок, Джессіка Джонс, Денні Ренд і Люк Кейдж об’єдналися для усунення Руки в Нью-Йорку. З тих пір, як всесвіт Marvel Netflix переходить в наступну фазу релізів, шанувальники задавалися питанням, коли вийде продовження «Захисників», однак схоже на те, що Netflix, руйнує надії фанатів. Сьогодні Netflix оголосив про майбутній запуск NX, який є новим поділом жанрового контенту потокових сервісів, від супергероїв до наукової фантастики, аніме і іншого. Так, запустивши NX на всіх своїх відповідних платформах і сторінках у соцмережах, Netflix зробив тихе, але дуже значна зміна.

Кадр із серіалу «Захисники»

Watch to the end, trust me.

– NX (@NXOnNetflix)

З того, що ми бачимо вище, слід, що «Захисники» є одним з оригінальних серіалів Netflix. Подібні зміни не робляться з такою легкістю, особливо, якщо шоу планує випустити в доступному для огляду майбутньому новий сезон. Мається на увазі, що IP «Захисників» більше не є тим, що Netflix переслідує, і дане рішення могло бути прийнято за кількома вагомих причин.

По-перше, не варто забувати, що «Захисники» були міні-серіалом, який ніколи не збиралися продовжувати до повного, так що передумов для другого сезону ніколи і не було. За іронією долі, у «Захисників» також була найнижча прем’єрна аудиторія в порівнянні з будь-яким іншим серіалом Marvel Netflix, незважаючи на те, що персонажі чотирьох популярних серіалів беруть участь в одній події кіновсесвіту Marvel.

Самим очевидним вибором може стати запуск довгоочікуваного спін-офф «Герої по найму» / «Дочки дракона». Цей серіал об’єднав би колишніх захисників: Джесіку Джонс, Люка Кейджа і Залізного кулака, зробивши Місті Найт і Коллін Уінг офіційними членами команди супергероїв-лінчевателей.

Кадр із серіалу «Захисники»

Всесвіт Marvel Netlix насправді зараз знаходитися в ідеальному місці, щоб розвинути сюжетну лінію «Героїв по найму». Спойлер! У другому сезоні «Залізного кулака», «Джесіки Джонс» і «Люка Кейджа» відбулися серйозні зміни: Джессіка тепер відкрита для того, щоб працювати в команді; Денні знайшов своє покликання в боротьбі зі злочинністю, за межами Залізного кулака; Місті може або погодиться прийняти посаду капітана гарлемського ділянки, або вибрати шлях месника; і Коллін, що отримала Залізний кулак, використовує нові можливості для збереження миру в Чайнатауне.

Єдина проблема полягає в Люку Кейджа, який в кінці другого сезону став новим кримінальним лордом Гарлема, отримавши в спадок від Мерайї «гарлемские рай». Однак це може стати прекрасним поворотом для «Героїв по найму», де Люк на початку постане в ролі лиходія, перш ніж знову стане героєм за наймом.

А що Ви думаєте з цього приводу і як дивіться на перспективу появи «Героїв по найму»? Чи будете нудьгувати за «Захисниками»? Висловіть свою думку в коментарях, нам важливо знати Вашу думку.

Ссылка на основную публикацию