Найгірші реплєї тижні World of Tanks

Гра World of Tanks, створена білоруськими розробниками, стала однією з найпопулярніших в наш час. Вона стоїть нарівні з іншими мультіплєєрного іграшками такими, як DOTA 2, LoL, CS: GO і іншими.

Що вплинуло на популярність «танків»?

Свою популярність WoT отримала тільки завдяки її фанатам, кожен день в неї грають тисячі різних гравців з усього світу, кожен день мільйони повідомлень відправляються користувачами щодо гри.

Крім основних творців, незалежні розробники створюють різні модифікації і програми, щоб поліпшити геймплей або інтерфейс гри. Інші створюють різні сайти або веб-додатки, хтось створює веселі картинки, а любителі створюють відео, які можуть мати навчальний характер або розважальний.

Роль реплєєв в WoT

У цієї гри є безліч каналів на YouTube – від звичайних користувачів до самих творців. Взагалі, все такі відео є дуже важливою і корисною річчю для новачків і вже колишніх гравців.

Наприклад, гірші реплєї тижні World of Tanks це відео, де творці демонструють смішні, невдалі моменти з гри. З таких записів можна почерпнути для себе хороший досвід, щоб самому не потрапляти в подібні ситуації. До того ж творці самі заохочують гравців золотом за хороші і цікаві відеозапису.

Ввести в гру можливість робити записи дуже зіграло на руку популярності гри. Завдяки цьому кожен може спробувати почати творити цікаві відео. Як то кажуть, все залежить тільки від фантазії.

Так само як і гірші реплєї тижні World of Tanks, останнім часом дуже популярними стали стрім – це коли гравець веде гру в прямому ефірі. І на подив це, цікаво багатьом користувачам.

Всі ці відео є дуже цінним продуктом, який наочно показує іншим гравцям, що потрібно робити, а що ні. Завдяки реплєєв і стрім можна більш впевнено і швидко розвиватися, отримувати всі необхідні знання, щодо гри.
Правда, якщо ви захочете самі почати робити подібні речі, то необхідно буде підняти необхідні навички.

Тому що це, як і інше будь-яку справу, вимагає певних зусиль.

Просто так сісти і почати знімати не вийде, нікому не буде цікаво дивитися на ігровий процес. Великим попитом користуються ті канали, де автор може жартувати, говорити справді вартісні речі і підкреслювати важливі моменти. Намагайтеся, пробуйте, вчіться, хороших вам боїв!

Ссылка на основную публикацию