Найменш популярні танки в World of Tanks

World of Tanks як вже давно відомо є танковим симулятором де для прокачування і зростання досягнень використовують танки різного рівня. Але буває так, що ті танки, які використовували найбільше, з часом застарівають за показниками ТТХ і стають непопулярними серед гравців. Зараз ми вам розповімо про найбільш непопулярні танки в World of Tanks.

Починає наш список британська ПТ-САУ Ахилес (6 Рівень)

Кількість боїв становить 770 тис. І було прокачано близько шести тисяч машин. Вона є непоганим інструментом для новачків, які тільки збираються використовувати танки середнього класу. Причина непопулярності в тому, що після 10 рівня її немає сенсу прокачувати, так як майже вся гілка британців стає нецікавою. Танк має вельми середні показники і підходить тільки для «дрібних цілей».

Наступним йде американський ПТ-САУ Т25АТ (7 рівня). Їм було зіграно близько 653 тис. Боїв, прокачано 3149 машин. Незважаючи на свої непогані показники в бою у гравців вона не користується популярністю, через появу більш нових моделей Т95АТ, Т28АТ, до цих моделей дуже швидко можна дійти, будучи на Т25, тому популярність цих машин згасла.

Британська ПТ-САУ 5 рівня Аrcher підкорила список в 615 тис. Зіграних боїв, з них 9122 машини було покращено

Арчер відмінний вибір для новачків завдяки гарним показникам заднього ходу, що дозволяє без проблем сховатися від ворога, але ось хід вперед у неї повільний і, напевно, ці дивні показники стали «каменем» в низькій популярності машини. Гравці намагаються швидко пройти її за «вільний досвід», щоб потім перескочити на більш вдалі екземпляри. Та й сама гілка британських ПТшек вийшла досить посередньої.

Наступний у нас знову британський ПТ-САУ Conway – кількість боїв менш 600 тис. І всього лише 2502 машини було покращено, що являє за собою дуже низький показник популярності і це ще один показник того що у британців з артилерійськими танками не склалося. Він по ТТХ навіть гірше FV215 при однаковій вогневої. Непопулярність англійської гілки у гравців обумовлена ​​тим, що для неї потрібно багато часу, щоб дійти. Ще один мінус те, що британські ПТ практично марні проти арти.

Серед непопулярних танків в списку затесався радянський танк «Об’єкт 430», який можна було отримати в преміум. Кількість боїв 591 тис. З них всього 2006 поліпшених. За параметрами він звичайно непоганий, але не популярний у гравців як Т-62 або «Об’єкт 140», тому що по суті ТТХ у них у всіх однаковий, лише з деякими змінами, тому гравцям нададуть прокачувати постійно одне і те ж.

У французів наш список замикає АМХ 30В. Кількість боїв 430 тис, прокачано 3059 машин.

Танк досить непоганий для фарма, але головна його проблема те, що він цілком звичайний за параметрами гри і не підносить нічого нового.

Гравці його практично не використовують як імбу, тому що у нього картонна броня і корпус, хоча нагинати з ним можна. Подібних танків вже досить багато в грі, тому гравцям нададуть прокачувати машини з поганим імбалансом та й витрачати час не хочеться. Список на найбільш непопулярні танки в World of Tanks постійно поповнюється щомісяця, ми перерахували лише деякі з них.

Ссылка на основную публикацию