Найпопулярніші теорії фанатів про те, що буде в «Мстітелеях 4»

Вважаючи дні до прем’єри «Месників 4», фанати висувають масу теорій того, що має статися в майбутньому картині. Всі фанати впевнені, що супергерої, які звернулися в пил після клацання Таноса, обов’язково повернуться в світ живих, і в цьому їм допоможуть вижили Месники. Після того, як Божевільний Титан все ж зібрав всі шість Каменів Нескінченності, він не втрачав часу дарма і одразу ж клацнув пальцями, що призвело до того, що половина життя у Всесвіті була стерта з існування. Однак на ряду зі звичайними людьми, звернулися в пил і одинадцять супергероїв. Ходять чутки, що в майбутній картині вижив героям допомагатиме Капітан Марвел, а також інші герої, що не були показані в «Месники: Війні нескінченності», наприклад, Скотт Ленг, якому ще належить знайти вихід з Квантового світу, де він застряг.

Кадр з фільму «Месники»

Зрозуміло, Месники докладуть максимум зусиль, щоб повернути друзів, і сьогодні ми поговоримо про найбільш поширених теоріях того, як це станеться. І більшу частину цих теорій ви вже напевно чули.

Скасування клацання самим Божевільним Титаном

Кадр з фільму «Месники: Війна нескінченності»

Багато фанатів впевнені, що лише самому воєначальнику під силу скасувати наслідки свого клацання, тому Тоні Старка і іншим вижив варто натиснути на його хворе місце – любов до прийомної дочки Гаморі, яка була вбита Таносом для отримання Каменя Душі. Якщо Месники зможуть переконати воєначальника в тому, що він зробив величезну помилку, він може розчаруватися в скоєному і скасувати клацання в ім’я любові до Гаморі. Отже, після того, як він це зробить, все стерті будуть повернуті.

Обмін життя тих, хто вижив на повернення стертих

Кадр з фільму «Месники: Війна нескінченності»

Шанувальники переконані, що вибір певних героїв, які стали жертвами клацання, був зроблений творцями фільму не в довільному порядку, і вони спеціально вбили більшість нових супергероїв, зберігши життя оригінального складу Месників. Дана теорія говорить, що скасувати клацання вийде, проте вижили зможуть пожертвувати собою, щоб повернути до життя жертв воєначальника. Тому в четвертих «Месники» нам доведеться попрощатися з оригінальними Месниками.

Ніку Ф’юрі було відомо про те, що відбувається

Нік Ф’юрі

Одна з найоригінальніших версій того, що станеться в четвертих «Месники», говорить, що, згідно із задумом Старійшини або Доктора Стренджа, важливу роль відіграє Нік Ф’юрі, який вже був обізнаний про те, що станеться, і знав, що Божевільний Титан з’явитися. Саме з цієї причини директор щита знаходив і вербував супергероїв, будучи в курсі, що в підсумку їм вдасться побувати в минулому і дістатися до артефактів раніше, ніж це зробить Танос, тим самим, скасувавши клацання. Однак є одна заковика – Тоні Старк буде змушений принести в жертву своїх матір і батька, щоб отримати Камінь Душі.

Ще одна Рукавичка Нескінченності

Кадр з фільмів «Месники: Війна нескінченності» »

Найсильніші герої Землі можуть перехитрити Божевільного Титана, зробивши подорож у минуле, і діставшись до Каменів раніше нього. Так, створити Рукавичку їм допоможе той же гном Ейтрі, який зробив це для Таноса. Ось тільки скористатися реліквією героям не вдасться, так як вона володіє небаченою силою, через що, спробували її використовувати, загинуть, щоб повернути стертих.

Стерті будуть повернуті з Квантового вимірювання

Людина-мураха в квантової вимір

Нещодавно ми чули теорію, яка звучить досить правдоподібно, і, згідно з нею, після того, як воєначальник клацнув пальцями, все стерті потрапили не в Камінь Душі, як передбачалося раніше, а в Квантовий вимір, і перетворилися в наночастинки, які ми бачили навколо Скотта Ленга, який перебував там, коли все перетворилися на попіл в реальному світі. Не виключено, що герої Землі знайдуть спосіб витягнути звідти своїх друзів, використавши для цього відкриття Хенка Піма. Яскравим підтвердженням цієї теорії стали костюми Ракети, Тора і Капітана Америки, які ми бачили на коробка брендових іграшок.

Доктор Стрендж вижив

Кадр з фільму «Месники: Війна нескінченності»

Якщо Стренджа дійсно вдалося побачити, що Месники переможуть Таноса, використавши Камінь Часу, значить ми зустрінемося з ним в четвертій частині «Месників», так як він примудрився вижити, нехай і не зовсім в тій формі, що ми звикли його бачити. Так, астральний дух Верховного Мага може і далі допомагати вижили прийти до перемоги над Божевільним Титаном. Можливо, саме Стрендж надасть допомогу героям з подорожжю в минуле і збором Каменів Нескінченності.

Танос потрапив під тимчасову петлю

Кадр з фільму «Месники: Війна нескінченності»

Чималою популярністю користується теорія про те, що події третє «Месників» після того, як Доктор Стрендж використовував на Титані Камінь Часу для перегляду варіантів майбутнього, є просто тимчасової петлею, в якій опинився воєначальник. Так, Танос раз по раз клацає пальцями, після чого час відмотується назад. Якщо це виявиться правдою, то в «Месники 4» нам належить побачити, як ті, що вижили розривають петлю, і запобігають клацання.

Про те, як можна повернути стертих, стане відомо, завдяки фільму «Капітан Марвел»

Кадр з фільму «Капітан Марвел»

Багато шанувальників MCU вважають, що поки лишком рано будувати теорії про те, що нас чекає в четвертих «Месники», так як перед ними в прокат вийде інший фільм – «Капітан Марвел», після якого кіновсесвіту Marvel поповнитися наймогутнішим персонажем. Саме з цієї причини прихильники вважають, що не варто поспішати з теоріями зараз, а краще для початку подивитися кінофільм «Капітан Марвел», який може містити певні підказки.

Не варто забувати, що все викладене в даній статті, є всього лише припущеннями фанатів, а ніяк не щирою в першій інстанції. Може вийти так, що жодна з перерахованих вище теорій не виявиться не те, що правильна, а навіть близька до правди. Зрозуміло, деякі відповіді ми дійсно можемо отримати в майбутньому сольнику Капітана Марвел, але і це ще не факт.

Одне можна сказати напевно – прем’єра кінофільму «Месники 4» в Україні відбудеться 2 травня наступного року. Яку з перерахованих вище теорій ви вважаєте найбільш ймовірною? Поділіться з нами своєю думкою в коментарях!

Ссылка на основную публикацию