Найшвидший танк в World of Tanks

У грі World of Tanks є кілька видів бойової техніки. Кожна машина наділена своїми технічними параметрами: окремі танки мають міцну броню, інші дуже рухливі або практично не світяться.

Якщо ви хочете дізнатися який найшвидший танк в World of Tanks, то вам доведеться ознайомитися з легкими моделями техніки, їх гравці називають світляками

Як правило, вони не мають потужний озброєнням, та й броня у такої техніки не сама міцна. Але всі ці танки мають високу швидкість, що повністю компенсує всі їх недоліки. Серед найбільш рухливих танків, які беруть участь в грі World of Tanks, є яскраво виражені лідери. Саме їм належить першість в лінійці найшвидших машин.

Рейтинг швидкісних танків, крім переваги в швидкості легкі танки мають і іншими, дуже важливими в бою особливостями

Серед пропонованих вашій увазі машин виділяються наступні:

1. RU 251
Цей танк восьмого рівня з німецької серії. Даною машині, віддається першість в швидкісний підготовці, а потужний двигун машини дозволяє розвивати позамежну швидкість, якої немає ні в однієї бойової машини. Він легкий і рухливий, до того ж знаряддя на танку відмінне, воно здатне пробити 190 мм броню, та й маскування даного світляка на високому рівні.

2. Pz.Kpfv. 1 Ausf
Цей так займає друге місце в гоночних показниках і це незважаючи на те, що він є представником техніки другого рівня. Крім високої швидкості машина має в арсеналі відмінне знаряддя, яке відрізняється шаленою скорострільністю. І хоча якість пострілів не надто висока, скорострільність може багато вирішити.

3. Т-54
Ще одним представником високошвидкісних машин є полегшена модель Т-54 з восьмого рівня. Багато хто вважає цю машину найкращою і це не без підстави, це не тільки швидкісна, але і дуже надійна маневрена машина. За даними показниками він перевершує RU 251, танк може на ходу змінювати траєкторію руху. Маскування машини також хороша, а гармата і огляд трохи заслабкі.

4. Четвертим номером в даному рейтингу виступає французький танк п’ятого рівня. Машина в своєму роді унікальна, що володіє хорошою швидкістю і чудовим оглядом. Відмінна маскування і потужне знаряддя доповнюють картину.

5. ЛТ 59-16
І останнім в номінації найшвидший танк в World of Tanks є китайський танк. Він не користується великою популярністю у гравців, незважаючи на хороші дані. Однак ця машина коштує того, щоб з нею познайомиться ближче. Танк має відмінну маневреність, з рекордними для гри показниками. В іншому машина знаходиться на середньому рівні, озброєння у неї не найкраще, правда, у танка маскування найкраща.

Виходячи з усього перерахованого, слід сказати, що кожен танк з даного рейтингу відрізняється своїми особливостями. Гравці, які люблять швидкі машини, повинні звернути увагу на дані екземпляри.

Ссылка на основную публикацию