Налаштування роутера для мережі StalNet. Підключення устаткування за технологією PPPoE

Компанія StalNet забезпечує широкосмуговий доступ до Інтернету для абонентів Москви і Київської області. Швидкість передачі даних для всіх нових користувачів становить до 100 Мбіт / с, з’єднання виконується через протокол PPPoE. Провайдер використовує технологію FTTB, проводячи в квартири абонентів кабелі UTP.

Підключення маршрутизатора до мережі StalNet

Щоб пристрої локальної мережі мали вихід в Інтернет, підключіть кабель від провайдера в роз’єм «WAN» на Wi-Fi маршрутизатор. На задній панелі залишиться ще кілька портів (як правило, 4) для з’єднання з домашніми комп’ютерами та іншими девайсами, що мають дротове підключення. Вставте їх кабелі в ці роз’єми. Порядок підключення не важливий, можна вставляти коннектори пристроїв в будь-які вільні порти.

Порада! Не вмикайте роутер в розетку до того, як до нього будуть підключені всі мережеві кабелі. Підключення кабелів до працюючого обладнання підвищує ризик його поломки.

Авторизація та налаштування мережі

Параметри роутера можна змінити через веб-інтерфейс. Він являє собою набір сторінок формату HTML, який зберігається в пам’яті пристрою. Зовні панель управління роутером не відрізняється від звичайних сайтів. Для доступу до неї досить відкрити IP маршрутизатора і виконати авторизацію (введення імені користувача і пароля).

Уточнити потрібну адресу і дані стандартної облікового запису можна на стікері, який наклеєний з нижньої сторони пристрою. Також можна скористатися інструкцією або сервісом RouterPasswords, на якому зібрані дані для входу в веб-інтерфейс різних моделей устаткування. Після переходу за потрібною IP-адресою і введення інформації натисніть кнопку «Вхід».

Щоб налаштувати з’єднання з Інтернетом, відкрийте вкладку «Мережа -> WAN »в головному меню інтерфейсу. Система запропонує вам вибрати тип з’єднання, в залежності від якого будуть відображені інші мережеві настройки. Виберіть протокол PPPoE, застосовуваний інтернет-провайдером StalNet. Нижче вкажіть логін і пароль, які можна знайти в договорі.

Зверніть увагу! При відсутності договору зверніться в технічну підтримку StalNet по телефону +7 495 786-24-28. Спеціаліст повідомить потрібну інформацію після звірки ваших персональних даних.

Налаштування Wi-Fi на роутері

Перейдіть на першу вкладку в розділі «Бездротовий режим». Вкажіть назву, під яким буде відображатися ваша мережа Wi-Fi. Виберіть країну зі списку в рядку «Регіон». Наступний пункт визначає відрізок частоти, на якому буде працювати роутер. У цьому полі можна залишити значення «Авто». Режим Wi-Fi і ширину каналу також залиште без змін.

Важливо! Замість автоматичного вибору каналу ви можете встановити його номер в ручному режимі. Для пошуку найменш завантажених частот використовуйте програму inSSIDer. При ручній установці рекомендується регулярно перевіряти канали роботи бездротового обладнання сусідів, так як вони можуть змінюватися.

Ссылка на основную публикацию