Налаштування роутера Netis WF2411e

Як здійснюється настройка WiFi роутера Netis WF2411 і WF2411e? Давайте розберемо детально, що необхідно зробити, щоб налаштувати на роутері Netis підключення до Інтернету, а так же розберемося як здійснюється настройка бездротової точки доступу WiFi. Інструкція підійде для будь-якої моделі WiFi роутера Netis серії WF2411.

Для початку хотів би пару слів сказати про те, що Netis для більшості невідома компанія, але як мені здається досить перспективна. Роутери компанії Netis мають невелику вартість, і на починаю складати конкуренцію великим гравцям. Особливих, істотних нарікань за якістю роутерів Netis я не знайшов. З причини все зростаючого попиту на WiFi роутер Netis WF2411 і WF2411e, я і вирішив написати покроковий план дій для тих, хто їх придбав. Так само хочу відзначити, що інтерфейс роутера WF2411 і WF2411e має дуже приємний інтерфейс, а найголовніше прошивки повністю переведені на російську мову, що не менш важливо для нас користувачів.

Підключення до комп’ютера

Думаю як підключити роутер до комп’ютера, ні у кого проблем не виникне, підключаємо за старою схемою:

Схема підключення роутера Netis

Після підключення, включаємо харчування, і чекаємо пару хвилин, коли завантажиться роутер. Далі нам необхідно потрапити в налаштування модему. Після завантаження з’явиться WiFi мережу роутера Netis, вона буде називатися по масці: Netis _XXXXX. Підключаємося до неї. Якщо з якихось причин вона запаролено, то рекомендую пробувати ввести заводський пароль, який вказаний на етикетці Netis.

Підключення до інтернету

Відкриваємо браузер, вводимо в адресному рядку http://192.168.1.1 або http://netis.cc, натискаємо клавішу Enter.

Якщо при підключенні до роутера виникли проблеми, то ознайомитеся з інструкціями з налаштування:

Налаштування мережевої карти на Windows 7

Налаштування мережевої карти на Windows XP

Після входу, побачимо вікно:

Рекомендую змінити мову на російську, далі потрібно натиснути кнопку Advanced.

Тут основний параметр – це тип підключення, як правило його вказують в договорі, при укладанні послуги з провайдером. Заповнюємо необхідні параметри. Натискаємо кнопку «Зберегти» внизу сторінки. Після настройки почекаємо деякий час, роутер застосує параметри, перевіряємо доступ до інтернету.

Налаштування Wi-Fi

Для настройки WiFi, переходимо в меню Мережа, Налаштування WiFi.

Змінюємо стан бездротової мережі на Увімкнути. Задаємо SSID – це ім’я WiFi мережі. Інші параметри заповнюємо як зазначено на скріншоті, в кінці придумуємо пароль від пароль, натискаємо Зберегти. Налаштування бездротової точки доступу виконана.

Ссылка на основную публикацию