Налаштування роутера TP-Link WR740N – інструкція

У даній статті ми детально розглянемо, як здійснюється настройка роутера tp link tl wr740n. Цей різновид маршрутизатора є дуже поширеною і користується завидною попитом через поєднання демократичною вартості і якісних технічних характеристик.

Особливістю роутера є його пряме призначення – використання тільки для домашніх мереж. Це важливо враховувати: якщо площа будинку досить велика або кількість пристроїв, що підключаються одночасно до роутера wr 740 n, велике, то він може не впоратися.

Незважаючи на цей та інші мінуси, роутер чудово зарекомендував себе. Він володіє:

 • Нейтральним оформленням;
 • Виконанням в матових непомітних тонах;
 • Опцією кріплення на стіну;
 • Простотою конфігурацій, що цікавить саме нас.

Перейдемо безпосередньо до хвилюючих нас сьогодні моментам – підключення, конфігурацій мережі, wi-fi і т.п. Перед початком відзначимо важливу деталь: в разі, якщо настройка вже здійснювалася, то попередньо потрібно скинути параметри. З цією метою рекомендується при включеному харчуванні затиснути кнопку «Reset» на 10-15 секунд.

Підключення роутера tp link tl wr740n до комп’ютера кабелем

Розберемося детальніше з тим, як підключити роутер wr740n за допомогою кабелю. Насамперед потрібно здійснити підключення адаптера живлення до установки. Після цього адаптер встромляє в електричну мережу. Тепер в маркований синім кольором роз’єм, іменований WAN, встромляємо кабель інтернет-провайдера.

Задня панель роутера tp link wr740n
Кабель для під’єднання роутера до ПК або ноутбука, зазвичай в комплекті з роутером
Схема фізичного підключення

У разі, коли здійснюється підключення через ADSL, роутер wr740n з’єднується безпосередньо з модемом. При цьому відповідність гнізд повинно бути наступним: WAN до LAN.

Далі, щоб коректно підключити комп’ютер кабелем до роутера, важливо вибрати визначальне конфігурації пристрій. Якщо це ПК або ноутбук, то краще використовувати шнур,

поставляється в комплекті з wr740n. Вибираємо роз’єм WAN і з’єднуємо кабелем роутер і комп’ютер.

Налаштування маршрутизатора tp link tl wr740n                      

Після здійснення під’єднання саме час задуматися про те, як налаштувати роутер tp link tl wr740n. При необхідності можна встановити свіжу прошивку. Для цього рекомендується звернутися до мережного ресурсу заздалегідь і завантажити необхідні файли.

Важливо! Якщо для здійснення підключення потрібно проводити запуск високошвидкісного варіанту, то тепер необхідність відпадає: воно буде встановлюватися роутером після настройки. Також важливо врахувати, що у випадках, коли інтернет функціонує через роутер wr740n без запуску різноманітних середовищ і протоколів, то постачальником послуг використовується технологія динамічного ip. В такому випадку конфігурація потрібна лише в цілях створення бездротової мережі.

Для вирішення поставленого завдання необхідно розглянути основні установки маршрутизатора tp link wr740n. Звернемося до адресному рядку будь-якого доступного браузера і введемо цифрову комбінацію – 192.168.0.1. Нерідко замість 0 потрібно вписувати 1, тому що старі моделі роутера підтримують саме комбінацію з 1. Стандартні пароль і логін для входу в меню конфігурацій – admin / admin

логін і пароль на задній стороні роутера
адресний рядок браузера, скопіюйте та введіть http://192.168.0.1 або http://192.168.1.1. і ви ввійдете в інтерфейс роутера

Розглянемо докладно, як налаштувати роутер tp link wr740n для різних типів протоколів. Для коректного налаштування обладнання рекомендується попередньо отримати у пункті продажу послуг необхідні дані: ім’я користувача, комбінацію для входу – пароль, ip і т.п.

Вікно введення логіна і пароля. Зазвичай admin / admin

Налаштування PPPOE підключення

Налаштування PPPOE підключення
Налаштування PPPOE підключення

Звернувшись до меню налаштувань, вибираємо пункт «Network», далі «WAN». У розділі «тип з’єднання» або «Connection type» вибираємо значення «PPPOE / Russia PPPOE». Також буде потрібно вказати дані користувача – ім’я та пароль з його подальшим підтвердженням.

Після заповнення необхідних полів буде потрібно встановити підтвердження навпаки полів «Динамічний ip» і «Подключаться автоматично» (або dynamic ip і connect automatically).

Зберегти конфігурації можна шляхом натискання на «Зберегти» або «Save».

Протокол PPPOE зі статичним IP-адресою

PPPOE зі статичним IP-адресою
PPPOE зі статичним IP-адресою, прописуємо IP-адреса

Розглянемо, як налаштувати підключення PPPOE зі статичним ip адресою в роутері wr740n. Порядок той же, тільки замість «Динамічного ip» потрібно вибрати «Статичний» або ж «Static ip». Додатково буде потрібно вказати безпосередньо ай-пі адресу і маску підмережі.

Як вже було зазначено, всі які поставлені в статті дані вам зобов’язаний надати провайдер.

Налаштування з’єднання PPTP

Щоб здійснити настройку роутера wr740n для роботи з протоколом PPTP, знову звертаємося до меню «Network», а потім переходимо у вкладку «WAN». Вибравши вже знайомий нам варіант, але для протоколу PPTP – «Russia PPTP», вказуємо інші необхідні дані – ім’я користувача, пароль, адреса сервера.

Інші значення виставляються по аналогії з PPPoE протоколом.

Важливо! Якщо тариф на користування послугами мережі – лімітний, то рекомендується значення «Connect Automatically» змінити на «Connect on demand». Такий варіант означає наступне: підключення здійснюється на вимогу, тобто в момент початку використання.

На завершення – «Save».

Протокол PPTP зі статичним IP-адресою

Порядок зміни той же, що і для динамічного ip, за одним лише винятком – потрібно вибрати «Static ip», а потім вказівка ​​адреси сервера і ай-пі адреси, а також маски підмережі.

Інші параметри виставляються аналогічним PPPOE чином.

Налаштування протоколу L2TP

Працюємо вже знайомим нам чином:

 • «WAN Connection type» – «L2T / Russia L2T»;
 • Далі вказуємо ім’я користувача і пароль, його підтвердження;
 • Після цього вводимо адресу сервера;
 • Вибираємо спосіб підключення – автоматичний, на вимогу – той, що необхідний виходячи з тарифного плану.

Налаштування з’єднання L2TP зі статичним IP-адресою

Всі кроки аналогічні процедурі настройки роутера wr740n для роботи з протоколом L2TP, однак буде потрібно додатково поставити значення маски підмережі, осикового шлюзу, адреси сервера і навпроти рядка «Static ip» встановити підтверджує «галочку».

Налаштування wi fi з’єднання і пароля TP-Link TL-WR740N

Після того, як роутер налаштований, здійснюється підключення до вай-фай. Підключення роутера tp link wr740n до бездротової мережі і завдання пароля здійснюється за наступною схемою:

 • Відкриваємо меню конфігурацій маршрутизатора через адресний рядок, як це робилося раніше, і звертаємося до вкладці «бездротової режим»;
 • Тут ми можемо задавати назву мережі, регіон;
 • Тут же моно організувати захист нашої бездротової мережі wi-fi. Вибираємо розділ «WPA / WPA2» – «Personal». Задаємо по порядку: WPA2-PSK; автоматичне шифрування; інші конфігурації не чіпаємо. Тепер залишилося придумати ваш унікальний пароль і вбити його в поле «Пароль бездротової мережі».

Пароль на wi-fi – важлива складова захищеності створюваного підключення: так ви зможете виключити несанкціоновані спроби злому і перехоплення даних, а також користування вашою мережею.

Зміна пароля і скидання пароля здійснюється через це ж меню.

Підключення комп’ютера до мережі wi-fi

Коли роутер підключений і налаштований, потрібно підключити комп’ютер до вай-фай. Для цього здійснимо ряд дій:

 • Знайдемо символ бездротової мережі в нижньому кутку панелі інструментів на робочому столі і клацнемо по ньому;
 • Вибираємо зі списку доступних нашу мережу;
 • Після введення даних (пароля для доступу) вибираємо збереження мережі та «автоматичне підключення».

тепер налаштовувати маршрутизатор tp link wr740n не буде потрібно: підключення комп’ютера до мережі є фінальною стадією.

висновок

У даній статті були розглянуті найважливіші нюанси і положення, що стосуються налаштування і підключення роутера wr740n, а також схема завдання пароля і створення wi-fi мережі.

Прислухаючись до порад і інструкцій, викладених нами, ви без зусиль зможете провести всі необхідні процедури з роутером tp-link і насолоджуватися ресурсами інтернету на повній швидкості.

Ссылка на основную публикацию