Налаштування роутера в мережі Космос ТВ. Підключення Інтернету через DOCSIS

Для підключення Інтернету і кабельного телебачення Космос ТВ використовує технології Ethernet, EuroDOCSIS 2.0 і 3.0. Для кожного способу підключення застосовується окреме обладнання. Також відрізняється максимальна швидкість передачі даних. Умовою підключення з використанням стандарту DOCSIS є придбання кабельного модему у провайдера. Ethernet-роутер можна купити самостійно.

Підключення Космос ТВ за технологією EuroDOCSIS

Якщо ваш будинок підключений до мережі провайдера Космос ТВ за технологією DOCSIS, в приміщення буде проведений коаксіальний кабель. Щоб підключити Інтернет, прикрутіть роз’єм шнура до відповідного входу на кабельному модемі. Потрібний порт легко дізнатися по круглому перетину і наявності різьблення з зовнішньої сторони. В роз’єм Ethernet вставте кабель UTP від ​​комп’ютера або Wi-Fi роутера, якщо Інтернет буде використовуватися відразу на декількох пристроях. Підключіть штекер блоку живлення в залишився вхід, включите кабельний модем в розетку і натисніть на кнопку харчування, якщо вона є на вашій моделі обладнання.

Важливо! Окремі моделі DOCSIS-модемів оснащені відразу декількома Ethernet-портами і Wi-Fi модулем. При використанні такого обладнання окремий маршрутизатор не знадобиться.

Використання Ethernet для підключення до мережі

Технологія FTTB має більш широке поширення в мережі Космос ТВ. Для її застосування не буде потрібно дороге обладнання, ви зможете підключити Ethernet-кабель безпосередньо до комп’ютера, ноутбука або роутера. Головна умова підключення через маршрутизатор – використання правильного порту на пристрої. Перевірте маркування роз’ємів, після чого вставте кабель провайдера в порт «Internet / WAN». Решта входів також використовуються для з’єднання через коннектори RJ-45, але через них підключаються локальні пристрої. На останньому етапі підключіть до роутера електроживлення.

Налаштування клієнтського обладнання

Маршрутизатор визначить більшість мережевих параметрів в автоматичному режимі. Для установки з’єднання потрібно вказати тільки адреси серверів доменних імен. Увійдіть в веб-інтерфейс маршрутизатора. Після цього перейдіть в розділ меню, який відповідає за налаштування мережевої адресації. На роутерах марки TP-Link це «DHCP -> Налаштування DHCP ». В поля для введення основного і додаткового серверів введіть наступні IP:

  • 213.184.238.6;
  • 213.184.238.45.

Зверніть увагу! В якості альтернативи DNS-адресами Космос ТВ можна використовувати сервери будь-якого іншого постачальника.

Перейдіть до параметрів Wi-Fi (пункт меню «Налаштування бездротового режиму»). Вкажіть бажане назву домашнього Wi-Fi в першому рядку. Воно буде відображатися в загальному списку мереж при кожному пошуку на клієнтських пристроях. В інших полях залиште стандартні значення. Після цього перейдіть на наступну вкладку, що відповідає за безпеку мережі Wi-Fi. Виберіть протокол безпеки «WPA / WPA2-PSK» і вкажіть пароль, який буде використовуватися для підключення до Wi-Fi.

Порада! Надійний пароль від Wi-Fi повинен складатися з малих і великих літер, цифр і спеціальних символів. Довгий пароль збільшує час, яке може знадобитися зловмисникові для злому мережі методом автоматичного перебору комбінацій.

Ссылка на основную публикацию