Налаштування швидкодії windows 7 – як правильно зробити

Привіт, мої шановні читачі, гості сайту і любителі гаджетів.

Не так давно я помітив, що мій ноут став не просто гальмувати, а взагалі безвилазно загруз в баги. Працювати на ньому було фактично неможливо. Полазити по мережі, я знайшов багато корисних порад. Сьогодні я вам розповім, що дає настройка швидкодії windows 7, як її провести і що вона дасть.

Навіщо потрібна настройка?

Нові версії операційних систем спочатку були створені для сучасних комп’ютерів. Однак, топові ПК є далеко не у всіх, у кого-то до сих пір два гіга оперативки.

Тому важливо самостійно проводити тонке налаштування, щоб система була більш продуктивною і не гальмувала при роботі або грі в будь-яку вимогливу гру.

Звичайно, можна використовувати різні бустери, тобто програми, створені спочатку для приросту продуктивності операційної системи, однак вони малоефективні. Всі маніпуляції потрібно проводити вручну, щоб переконатися, що все зроблено правильно, з правами адміністратора.

При цьому потрібно не забувати про бекап самої системи, тобто про створення контрольних точок відновлення. Особливо це стосується тих машин, які використовуються для ігор.

очищення автозавантаження

Програми, які стартують разом з виндой знаходяться в спеціальному списку. Проблема в тому, що багато хто з них за великим рахунком використовуються рідко, але ось ресурси вони забирають постійно. Тому, цей список періодично потрібно чистити вручну, через реєстр.

Щоб відкрити список автозавантаження відкриваємо рядок виконати і пишемо команду msconfig.

Переходимо на вкладку автозавантаження і в списку знизу вимикаємо все те, то нам не потрібно.

Тобто, наприклад, той же торрент-клієнт. Навіщо він нам при старті вінди? Правильно, ми його і потім включити можемо. Вимикаємо його і тиснемо ОК.

А потім, коли вискочить табличка з пропозицією ребутнуть ПК, просто натисніть кнопку, яку я вказав знизу.

От і все.

Відключення не особливо потрібних служб в винде

В операційній системі вшиті дуже багато різних утиліт, які не завжди і не всім потрібні. Їх відключення позитивно позначиться для ігор.

заходимо в пуск, потім рухаємося в панель управління. Там вибираємо розділ система і безпеку і переходимо у вкладку адміністрування і потім клацають на розділ служби

Тут відключаємо такі розділи: віддалений реєстр, оглядач комп’ютерів, служби помічника по сумісності програм (для досвідчених користувачів). Вона не часто використовуються тому їх відключення не відбитися на роботі системи негативним чином. А ось продуктивність зросте.

конфігурація швидкодії

йдемо в пуск, потім в панель управління, потім в систему і безпеку. Тут тикаємо на систему і далі ліземо в додаткові параметри і вже тут вибираємо параметри швидкодії. Повинно відкритися ось таке вікно.

Нам потрібна вкладка візуальні ефекти. І тут відключаємо всі, що нам не особливо потрібно.

Пам’ятайте, що краще вінда буде не особливо красиво виглядати, зате вона буде швидко працювати. Особливо це стосується тих комп’ютерів, у яких мало оперативної пам’яті і слабенький процесор.

Ссылка на основную публикацию