Налаштування та підключення до мережі через Айчине Плюс

Компанія Айчине Плюс надає можливість доступу в Інтернет із застосуванням однієї з двох технологій: ADSL і Ethernet. Можливі способи підключення визначаються індивідуально для кожного абонента, в залежності від обладнання, що використовується в будинку. Максимальна швидкість Інтернету при кабельному підключенні складає 100 Мбіт / с, а з’єднання через телефонну лінію забезпечує ширину каналу до 20 Мбіт / с.

Підключення устаткування на Айчине Плюс

Для ADSL-підключення застосовується телефонний кабель і модем. Лінія, яка прокладена в квартиру або будинок, розділяється на два окремих каналу через спліттер. Підключіть телефонний кабель до входу на сплітері, а в його виходи вставте кабелі від телефону і модему. Замість звичайного модему можна використовувати ADSL-роутер з підтримкою WiFi.

Порада! Використовуйте правильні роз’єми для підключення модему та телефону. Обидва кабелю мають однаковий вихід, але якщо переплутати порти, робота пристроїв буде утруднена.

У разі якщо у вашому районі є кабельне підключення до Айчине Плюс, в квартиру буде прокладений окремий кабель Ethernet. З його допомогою ви зможете безпосередньо підключити одне мережеве пристрій (наприклад, комп’ютер або ноутбук). Для одночасного доступу в глобальну мережу відразу з декількох девайсів знадобиться установка роутера. Ethernet-кабель від Айчине Плюс потрібно вставити в порт WAN, а клієнти мережі будуть підключатися до Інтернету по WiFi або через кабелі в портах LAN.

Вхід в панель управління роутером

Запустіть будь-який браузер на комп’ютері, з якого буде виконуватися настройка Інтернету. В адресному рядку введіть IP-адресу маршрутизатора, що складається з чотирьох чисел, розділених крапками. Уточнити адресу і авторизовані дані можна на самому пристрої. Натисніть «Enter» для переходу з цього IP, після чого введіть логін і пароль від роутера, а потім клацніть кнопку «Вхід».

Зверніть увагу! Ім’я користувача, пароль і адресу для настройки маршрутизатора також можна дізнатися на сайті або в технічній підтримці виробника.

Налаштування бездротової мережі

Перейдіть на вкладку з поточними параметрами WiFi. На обладнанні TP-Link вона знаходиться в меню «Бездротовий режим -> Налаштування бездротового режиму ». При роботі через провайдера Айчине Плюс настройка WiFi проводиться таким же способом, як і для інших провайдерів. Для комфортного і безпечного використання домашньої бездротової мережі потрібно змінити кілька параметрів.

  • Ім’я мережі (також називається SSID) – назва, під яким пристрої будуть бачити ваш WiFi.
  • Регіон – країна, в якій встановлено обладнання.
  • Канал – відрізок діапазону, який відповідає за частоту роботи мережі. Рекомендується вибирати значення «Авто».
  • Режим – метод роботи маршрутизатора, вказується відповідно до стандарту 802.11.

Важливо! Більшість важливих змін в настройках вступають в силу тільки перезавантаження роутера. Щоб перезавантажити пристрій, скористайтеся кнопкою на ньому або клікніть відповідний пункт в веб-інтерфейсі.

Ссылка на основную публикацию