Налаштування Windows 8 | WindowsTune.ru


Деактивация мікшера в «вісімці» через меню налаштувань

У Windows 8 стандартні інтерфейси зазнали значних змін. Наведено коротка інструкція, як відключити стерео мікшер в системі Windows 8.

Як прискорити роботу ноутбука під управлінням Windows 8

Якщо у вас виникло питання, як прискорити роботу ноутбука з Windows 8, не переживайте. Ви легко з цим впораєтеся, слідуючи нескладної інструкції.

Захистимо систему від сторонніх: як поставити пароль на комп’ютер в системі Windows 8

Часом виникає необхідність захистити комп’ютер від несанкціонованого використання. В цьому випадку треба поставити пароль на комп’ютер на Windows 8.

Як змінити пароль на комп’ютері під керуванням операційної системи Windows 8

Іноді виникає необхідність змінити пароль на комп’ютері з Віндовс 8. Зробити це просто, якщо дотримуватися зазначеної послідовності дій.

Повертаємо на робочий стіл Windows 8 гаджети

Багатьом користувачам хочеться повернути гаджети на робочий стіл Windows 8, адже так працювати звичніше. Зробити це можна за допомогою програми 8GadgetPack.

Як організувати батьківський контроль в системі Windows 8

Батьківський контроль в Windows 8 організований досить зручно. У ньому можна блокувати сайти за типом їх вмісту, задавати час використання комп’ютера, а також блокувати гри і магазини.

Як в Windows 8 зробити скидання будь-якого пароля

Перед тим, як зробити скидання пароля в Windows 8, з’ясуйте тип облікового запису користувача. Якщо це обліковий запис Microsoft, відновити (або скинути) пароль буде простіше.

Windows 8 – як зробити відкат системи

При збої в роботі можна відкотити систему Windows 8 до останньої контрольної точки відновлення. Рекомендується створювати таку точку після кожної успішної установки програмного забезпечення.

Як відключити автоматичне оновлення в ОС Windows 8

Є кілька причин відключити оновлення Windows 8: низька швидкість інтернету, нелегальна копія операційної системи, бажання самому запускати оновлення в потрібний час.

Як включити відновлення системи Windows 8

У Windows 8 відновлення операційної системи до попереднього стану роботи може знадобитися при збоях, або при установці нового програмного забезпечення.

Тут Ви знайдете різні публікації на тему настройки операційної системи Windows 8 – останньої ОС на даний момент, випущеної корпорацією Microsoft, в силу чого в інтернеті ще не так багато вичерпної інформації з деяких питань.

Ссылка на основную публикацию