Написання статей за гроші в інтернете..А мене візьмуть?

Якщо ви вмієте писати статті на цьому можна заробити. виявляється написання статей за гроші в інтернеті – це реальний спосіб отримувати, сидячи вдома за комп’ютером. Сьогодні дуже багато людей, які готові викласти пристойну суму за тлумачний текст.

Вам потрібно буде написати статтю і виставити її на продаж, а як і де провернути все це я вам зараз розповім.

Припустимо, що ви вже знаєте про що писати, залишається знайти де продавати свої роботи. Так би мовити магазин статей. Цією справою в інтернеті займаються спеціальні біржі, які виступають посередником між продавцем і покупцем. Наше завдання просто зареєструватися на одній з них, додати свої тексти і чекати поки їх хтось купить. Ви будете писати статті для сайтів.

Тут кожен сам вирішує скільки буде коштувати ваша писанина. Після продажу гроші через деякий час надійдуть на ваш внутрішній рахунок на біржі. Ну а потім їх можна вивести на свій електронний гаманець і витратити.

Можна зробити і по іншому, а саме – знайти завдання з написання статті на потрібну тему і виконуєте його. Повірте, написати статтю на тему, в якій ви добре розбираєтеся не складно. Але тут вже доведеться підлаштовуватися під замовника і писати як він скаже. Більш того зазвичай встановлюється розмір майбутньої статті, потрібен певний відсоток унікальності. Також вам потрібно буде вставляти слова і словосполучення в зазначеному місці. І зрозуміло ціну називає замовник, якщо готові братися за роботу – вперед.

Написання статей за гроші в інтернеті на перевіреної біржі!

Для тих хто бажає спробувати свої сили і не боїться труднощів пропоную хорошу біржу. На ній можна як шукати замовлення так і виставляти свої роботи на продаж. Платить вона в грівенх, працює вже не перший рік. До речі забув сказати тих, хто готовий писати статті за гроші називають копирайтерами. Так ось це біржа Etxt. Клікнувши на посилання ви ознайомитеся з її можливостями і дізнаєтеся більш детально як там працювати.

Звертаю увагу на те, що від вас не буде потрібно ніяких вкладень. Реєстрація абсолютно безкоштовна, немає ніяких перших або додаткових внесків та комісій. Вирішив підробити – зайшов на сайт Etxt – пройшов реєстрацію – почав заробляти гроші. Погодьтеся – це зовсім не складно, ви нічого не втрачаєте, а спробувати дійсно варто.

Загальні вимоги до бажаючого заробити на статтях:

  • Друкувати без помилок і без описок. Зрозуміло, що все це буде, тому після написання перевіряємо текст. Наприклад той же Word завжди показує де помилки.
  • Добре розбиратися в потрібній темі. Тут все ясно якщо стаття не сподобається, вам її просто повернуть без оплати.
  • Вчасно здавати роботу (в разі якщо виконуєте чиїсь завдання). Якщо добре себе зарекомендуєте з вами продовжать співпрацювати в інтернеті.
  • Відповідально ставиться до роботи не халтурити і не намагатися обдурити замовника. За це вас можуть внести в чорний список. Хочу попередити, що просто скопіювати десь в інтернеті чужу статтю і відправити замовнику не пройде. Так як всі роботи перевіряються на унікальність спеціальною програмою.

Почати можна хоч сьогодні, до речі я в перший же день зміг продати одну статейку. Якщо вам здається, що все це занадто складно і заплутано, рекомендую до прочитання матеріал Копірайтинг з чого почати, перші кроки новачка. Де я розповідаю з якого маленького кроку краще стартувати, як починати написання статей щоб набратися досвіду і вникнути в особливості цієї роботи.

Зрозуміло що ви пишете за гроші, але відразу багато ви не заробите, я продавав свої перші тексти від 25 гривень за штуку. До речі від чого залежить ціна і як вона формується можна більш детально дізнатися прочитавши огляд біржі Etxt. Що ж стосується мене, то написання статей за гроші в інтернеті принесло мені в перший місяць цілу 1000 гривень! І вона не стала зайвою))).

Ссылка на основную публикацию