Наскільки важлива швидкість завантаження сайту?


Наскільки важлива швидкість завантаження сайту?

Ні у кого не викликає сумнівів, що швидкість завантаження сайту надзвичайно важлива для роботи з ним: за відомостями статистики, 30% користувачів закривають сайт, коли не можуть дочекатися закінчення завантаження. Хоча 50% користувачів дуже спокійно ставляться до даної процедури, але в майбутньому намагаються не повертатися до послуг «загальмованого» сайту, нікому не хочеться робити вимушену паузу під час робочого процесу.
Отже, як показують дослідження, якщо сайт завантажується більше чотирьох секунд, він автоматично перестає бути цікавим і затребуваним користувачами.
ПЕРШІ КРОКИ
Перед вами невеликий список утиліт, які були спеціально розроблені для цих цілей. Можете спробувати кожну з них, вибрати найбільш зручну і регулярно проводити власні виміри швидкості.

  • Page Speed ​​Insights: Цей ресурс унікальний, адже по суті, він не тільки видає результати по мобільності роботи сайту, а також пропонує безліч рекомендацій і порад. Ця програма стане корисною як для новачків, так і для професійних користувачів, причому новачки оцінять спрощений інтерфейс, а досвідчені користувачі – обсяг інформації, що аналізується і різноманітність рад, які зможуть застосувати до себе в зв’язку з розумінням суті справи.
  • YSlow – розширення для браузера Mozilla Firefox, також не відстає в кількості рекомендаційних рад. Тут вам сподобається поетапне вирішення поліпшення швидкості сайту.
  • Pingdom – програма не з простих і підходить більше для досвідчених користувачів, які вже не один раз стикалися з проблемами перевірки сайту. Тут вам видається результат не тільки про швидкість завантаження сайту, але також відомості про пінг і доступності сайту в цілому. Інформація об’ємна і цінна, але розібратися в ній зможуть лише досвідчені фахівці.

Природно, пояснити принцип роботи кожної програми досить складно. Але в загальних рисах зрозуміти хід роботи цілком можливо.
Ви вводите адресу власного сайту, через кілька секунд вам видається результат. За показаним даними ви побачите кілька параметрів:

  • наскільки ваш сайт швидше, ніж інші сайти;
  • наскільки сайт «обтяжать» соціальними мережами і картинками;
  • яка кількість скриптів, які впливають на швидкість завантаження.

З огляду на такі результати, ви зможете «почистити» сторінки, змінити дещо в інтерфейсі сайту і, таким чином, ви зможете додати собі кілька відсотків швидкості (або кілька десятків відсотків).
Миттєва реакція на запит – ось, що чекає користувач, коли шукає необхідну інформацію. А якщо ви – розумний власник сайту, ви будете уважно ставитися до швидкості завантаження сайту.

Ссылка на основную публикацию