Наступне оновлення Windows 10 називається Fall Creators Update

Компанія Microsoft анонсувала наступне велике оновлення Windows 10. Воно називається Fall Creators Update і буде випущено восени цього року. Крім нового дизайнерського напрямку, яке привнесе в інтерфейс ще більше прозорості і переходів (читай Project Neon), оновлення буде містити ряд нових «творчих» можливостей.

Спеціально для Fall Creators Update розробники корпорації створили нове універсальне додаток Windows Story Remix, яке в своїй роботі покладається на допомогу штучного інтелекту і алгоритмів машинного навчання. По суті Windows Story Remix є інтелектуальною версією Windows Movie Maker, яка автоматично створює історії з фотографій і відеозаписів користувача. Крім того, додаток дозволяє додавати в свої творіння музику з Groove Music і тривимірні елементи їх галереї Remix 3D.

Windows Story Remix вже є в інсайдерській збірці 16193, яка була випущена буквально тільки що.

Оновлення призначеного для користувача інтерфейсу, яке до сих пір ми назвали ім’ям Project Neon, отримав офіційну назву Fluent Desing System. Новий інтерфейс буде заснований на наступних характеристиках: Light (світло, сяйво), Depth (глибина), Motion (рух), Material (матеріал), Scale (масштабованість). Подивіться наступні відео, щоб зрозуміти, як Fluent Desing System змінить зовнішній вигляд Windows 10:

Також сьогодні була представлена ​​нова функція Windows Timeline – графічне представлення у вигляді тимчасової шкали, яка дозволяє «обернути час назад». Зокрема, завдяки Windows Timeline ви зможете переглядати і відновлювати роботу з додатками, документами і вкладками, з якими працювали раніше.

Windows Timeline

Timeline буде інтегрована в екран «Подання завдань» (Win + Tab), а список нещодавно використовувалися буде відображатися в хронологічному порядку. За допомогою Cortana і Microsoft Graph тимчасова шакала буде доступна на всіх пристроях, підключених до однієї і тієї ж облікового запису Microsoft – не тільки Windows 10, але також Android і iOS (необхідно встановити додаток Cortana). Це означає, що Timeline дозволить продовжити роботу при переході з ПК на смартфон і навпаки.

Windows Timeline

Іншим ключовим анонсом другого дня конференції став крос-платформний буфер обміну Clipboard – простий і швидкий спосіб скопіювати вміст на одному пристрої і вставити його на іншому. Підтримуються такі типи контенту як текст, фото, місце розташування на карті і анімовані GIF-файли.

До складу Windows 10 Fall Creators Update увійде і функція OneDrive Files On-Demand. Завдяки їй в провіднику Windows буде видно не тільки файли, які збережені в пам’яті пристрою, але і файли, що зберігаються тільки в OneDrive. Останні будуть відзначені синім значком у вигляді хмари.

Ссылка на основную публикацию