Навіщо нам бічна панель Windows?

Доброго часу, дорогі читачі!
Ну, як вам вчорашній на світлі уми наших дітей? На мій погляд, вийшло якось абстрактно і напевно доведеться в майбутньому розвинути цю тему серйозніше. Ну, да ладно, це потім, а зараз я розповім вам про маленьку, але дуже зручною фішці. Дана хитрість називається бічна панель Windows і є досить зручною при роботі на ПК. Гаразд, не буду розводити демагогію і почну все по порядку.

Зручність ОС або навіщо потрібна бічна панель windows?

На моєму годиннику, зараз пів на четверту ранку і спати якось не хочеться, музика вже набридла, а в голову прийшла ідея нового поста. Мені згадалося той далекий час, коли я починав знайомитися з комп’ютером і з самою операційною системою. Про …, який же я тоді був чайник і багато чого не вмів, а пізнавати все методом наукового тику. І ось, коли я перейшов на операційну систему Windows XP, то вже багато чого розумів, але перехід з однієї ОС, на іншу, завжди для мене був болючим.
У той час, я почав потихеньку займатися створенням сайтів і часом писав музику, через програму «Fruity Loops» і завжди доводилося витягати якийсь файлик з самих надр жорсткого диска. Так, поки відкриєш одну папку, потім іншу, а в слідстві ще штук п’ять, то проходить багато часу, а що робити – якщо забув де лежить той самий файлик? І ось, зовсім випадково, коли я скинув всі файли в одну папку і став перетягувати її на робочий стіл – сталося маленьке диво, прикол якого я спочатку і не зрозумів. Виявляється, якщо взяти папку і перетягнути її до упору в праву, ліву чи верхню частину екрану, то створюється бічна панель windows і це круто!
Ось наприклад. Ви можете в одну папку помістити всі потрібні вам ярлики програм, ігор, музики або інших папок і створити бічну панельку. Все дуже просто і в той же момент хитро …

Як створити бічну панель і пожартувати над другом?

Я взагалі зробив все по хитрому. У диску «C», я створив папку і назвав її «Усі програми». Потім, я скопіював в неї все ярлики потрібних мені програм, зменшив вікно, зрушив його в бік і до упору перетягнув папку вліво, а потім відпустив. У підсумку, в лівій частині крана, у мене з’явилася панелька папки. Далі, слід натиснути на нашій панелі правою клавішею миші і вибрати «Автоматично приховувати бічну панель». Все, тепер ви можете не витрачати час на переходи в папках і пошук потрібного ярлика.
Так само, таку панель можна створити з усього жорсткого диска, по тій же самій схемі. Ви можете кидати в папку будь-які файли, починаючи від текстових і закінчуючи музикою і фільмами. Коли ваша бічна панель windows буде на своєму місці, ви можете додавати в неї додаткові файли або просто кидаючи ярлики в папку панелі, яка знаходиться в диску «С», в панелі вони з’являться автоматично. Ви можете зробити цілих три повноцінних панелі, з верху, справа і зліва. Це зручно – в одній панелі музика, в іншій фільми, а в третин гри або програми.
Пригадується одна історія, коли я пожартував над своїм другом, який прийшов до мене в гості і вирішив полазити в моєму комп’ютері. А справа була так …
Я розмістив на робочому столі штук 20 цікавих ярликів з іграми та різними файлами, потім зробив повний «скрін шот» екрану і розмістив його, як картинку робочого стола. Потім видалив з робочого столу все ярлики і кошик. Про те, як видалити корзину з робочого столу, я розповім в наступних постах, а поки рекомендую підписатися на оновлення блогу по формі, яка знаходиться в сайдбарі. Яке було здивування мого товариша, коли він не міг запустити жодного ярлика на робочому столі і справа в тому, що панель «Меню пуск», я так само звернув. Він кілька разів перезавантажувати комп’ютер, але всі спроби були без успішні. Ось, такі приколи бували з моїми друзями. А як ви жартували з друзями за допомогою власного комп’ютера? Розкажіть про це в коментарях до статті – разом посміємося і давайте вже починати спілкуватися на блозі, а то відвідування є, а питання і коментарі ніхто не залишає. Давайте починати активне спілкування і тоді у мене буде більше тем для нових постів і вам буде набагато простіше.
На сьогодні це все. Заздалегідь перепрошую, якщо бічна панель windows на вашому комп’ютері не ставиться, адже ця тема працює тільки на «Windows XP», а в сімці інші приколи … Скоро, я надам вам пост, в якому розповім про один ноу-хау, а саме про USB -холодильник. Так, кожен розважається, як може.

Ссылка на основную публикацию