Навіщо потрібен планшет?

Ви коли-небудь замислювалися, навіщо потрібен планшет взагалі ні? Мені здається, планшет служить для того, щоб «» нестися від буденності і реальному житті якнайдалі ». Пам’ятайте, раніше ми постійно пропадали в липкою глобальній павутині тільки вдома або в офісах, де працюємо, то зараз ми можемо робити це в будь-яку вільну хвилину і там де цього захочемо. Іноді мені здається, що в самому найближчому часі, у людини не залишиться, цих дорогоцінних хвилин.
Не лякайтеся, є і хороші моменти, адже це всього лише одна сторона медалі, та, яку багато скептиків вважають негативною, існує і зворотний, так би мовити приємна. Хтось скаже – «навіщо потрібен планшет«, Якщо дружина свариться, що чоловік годинами в ньому висне і по дому нічого робити не хоче, ножі в будинку все затупились, а світло у ванній кімнаті вже другий тиждень не горить?» Я сам спочатку пережив нападки своєї коханої, поки не купив їй планшет і знаєте, все якось змінилося в кращу сторону! Ось, що я дізнався з розмови моєї дружини з подругою, яка, до речі, була на боці нападу. Згодом подруга все-таки поміняла думку і точно знала навіщо потрібен планшет сучасній людині.

Навіщо потрібен планшет?

Я стала все встигати завдяки цьому планшету. Він постійно знаходиться поруч зі мною. Ось, наприклад, мені потрібно знайти якийсь рецепт екзотичного блюда, відкриваю планшет і потрапляю в світ кулінарних рецептів, на сторінках просторій мережі можна відшукати все що завгодно будь-якій господині.
Вчора з офісу повинні були відправити важливе електронного листа, а я зібралася сходити з сином в парк. Загалом, я взяла планшет під пахву і ми з дитиною пішли на прогулянку. Я тепер зовсім не прив’язана до стаціонарного комп’ютера, і я абсолютно вільна. «Можу перебувати в тому місці, де мені треба бути в потрібний момент …», а начальство постійно на зв’язку і я як би на робочому місці.
У моменти, коли я кудись «їжу», можу прочитати якусь цікаву статтю або книгу. І найвигідніший і приємний момент, для всього цього мені не потрібно заходити в книжковий магазин, купувати потрібну книгу, журнал або газету, а потім ламати голову, куди їх покласти або поставити. Адже книжкова полиця забита повністю і навіть тим, що недавно було куплено і ще не прочитано … Я можу просто завантажити напланшет вподобану книгу, і можу прочитати її тоді, коли мені цього захочеться. Дивуюся, чому люди задаються питанням – навіщо потрібен планшет
?
Терапевт поклав мене в лікарню. Що ж тепер горювати, поправити здоров’я завжди потрібно. І в цій ситуації при мені мій помічник – планшет! Не варто втрачати даремно свого часу, краще перегляну нові фільми, адже вдома цього іноді не вдається.
Як тільки випишусь з лікарні, почну вивчати англійську з носієм. Так, і таке вже можливо зробити і все завдяки сучасним інтернет-технологіям, а вони не стоять на місці. Візьму свого електронного помічника і можу вести спілкування з викладачем стільки, скільки захочу.
Вийшовши з лікарні, поїхала з дитиною в санаторій. І коли я буду перебувати на процедурах, планшет перейде в користування восьмирічного сина. Навіщо потрібен планшет синові? За допомогою планшета він може зайняти вже свого часу, поки я чимось зайнята. Планшет стає відмінним і надійним помічником у численних справах. Програми планшета і потрібні програми дозволять вчитися і підтримувати спілкування з подругами, які живуть закордоном і, звичайно ж, розважитися, граючи в улюблені ігри, що так вабить, особливо сучасну молодь.

висновок

Головною перевагою планшета перед стаціонарними ПК і ноутбуками – це відмінна мобільність і постійна готовність до продуктивної і результативної роботи. НЕ дуже часто, але відбуваються спонтанні ситуації, коли потрібно увійти негайно в Інтернет і немає навіть декількох хвилин, під час яких повністю завантажиться операційна система.
Планшет же завжди готовий до праці і оборони! Він «заведеться з півоберту», ​​допомагаючи вам вирішити такі завдання, як робота з електронною поштою, веб-серфінг, набір текстів, перегляд фільмів та домашнього відео і прослуховування аудіофайлів, читання художньої літератури, складання і перегляд важливих справ, спілкування по скайпу або ICQ і ще дуже багато чого …
Навіщо потрібен планшет? Відповідь очевидна і однозначна – для активної і повноцінного життя. У ньому будуть знаходитися всі ваші плани, завдання, розваги і, природно, робота! А куди ж без неї рідної?
І якщо чесно, то я думаю, за планшетами велике і світле майбутнє. І я з упевненістю сподіваюся, що незабаром вони стануть доступні багатьом користувачам, так як ціни на них будуть знижуватися, як це відбувається зі стаціонарними ПК.
Якщо такий час настане, то я стану затятим прихильником і шанувальником планшетній техніки.

Ссылка на основную публикацию