Навіщо потрібна опція windows хостинг?

Навіщо потрібна опція windows хостинг?

При використанні Windows-хостингу сервер, на якому буде розташовуватися ваш проект, буде працювати під управлінням ОС Windows. ОС Windows зі своїми опціями безпеки і комфорту використання забезпечує підвищений рівень сумісності програмного і апаратного забезпечення. У ній також використовуються кілька корисних технологій для покращення розробки та функціонування веб сайтів.

ОС Windows не є єдиним вибором для хостингу. Власники сайтів також можуть використовувати ОС UNIX для своїх проектів. Однак Windows, яка є популярною ОС, може виявитися для вашого онлайн-бізнесу дуже корисною, надавши кілька опцій для поліпшення функціоналу і відповідаючи вимогам проекту. 

Є кілька переваг вибору ОС Windows хостингу сайтів в якості платформи. Якщо ваш проект заснований на використанні технологій .net або Visual Basic, то хостинг на UNIX не працює з ними. Сервер під керуванням ОС Windows легше використовувати людям, які мають досвід роботи з технологіями Microsoft. І фахівцям високого рівня доведеться відмовлятися від свого досвіду і вивчати нові технології тільки для підтримки або відновлення веб-сайту компанії.

Сервери Windows підтримує технології .ASP (Active Server Pages) і Dynamically Database Driven Pages. Сервери UNIX не здатні працювати з даними технологіями, і власнику сайту, який планує використовувати популярні скриптові мови програмування компанії Microsoft, потрібно використовувати платформу Windows. 

Сервер Windows має можливість доступу простий організації доступу до бази даних MS Access і інтеграції її в проект. Також ви можете використовувати віртуальний Windows хостинг для розробки додатків на основі технологій Microsoft для своїх сайтів. 

В ідеалі ваш веб-проект і платформа хостингу повинні бути легко масштабуються. Сервер під керуванням Windows OS сумісний з програмними платформами PHP і MySQL, а відповідні платформи хостингу мають можливості для розширення. Також Windows-хостинг періодично забезпечується оновленнями від компанії Microsoft. 

Як власник сайту ви повинні визначити вимоги вашого проекту до технологій, які будуть використовуватися, перш ніж зробити вибір на користь ОС, використовуваної платформою хостингу.

Якщо скрипти будуть розроблятися за допомогою ASP або ASP.NET, хостинг Windows стає зумовленим вибором. Також, якщо вам буде потрібно інтеграція з базою даних MS SQL або Access, а також використання інших інструментів і технологій Microsoft, то доведеться використовувати платформу під управлінням ОС Windows. 

Останні версії ОС Windows хмарного хостингу набирають популярність як надійні та стабільні платформи для хостингу. Але найкраще провести ретельний аналіз типу веб-сайту і використовуваних технологій, перш ніж зробити свій вибір на користь використання UNIX, Linux, або Windows-хостингу сайту.

Ссылка на основную публикацию