Названа дата презентації PlayStation 5

На Е3 в наступному році буде представлена ​​п’ята консоль від Sony, а також Xbox Two. Очікується, що до того часу розкриють всі основні характеристики та особливості приставки, які повинні привернути увагу геймерів.

До офіційного анонса півтора року

Хоча сама компанія Sony ще мовчить, аналітики вважають, що дане покоління приставок вже доживає своє. На сьогодні можна Sony PS4 купити на gamescollection.com.ua за доступною вартості і грати в найпопулярніші нові ігри. Але, ось PS5 перевершить цю консоль за всіма технічними характеристиками і зробить ігровий процес більш захоплюючим.

Аналітик компанії IDC Льюїс Уорд відзначив, що анонс більш сучасних консолей відбудеться в найближчому майбутньому. Швидше за все, це буде на міжнародній геймерской виставці в 2020 році. Ці дані повністю збігаються з інформацією про те, що компанія Sony повинна в 2019 році запустити велике шоу. Саме після нього через рік вона покаже ігрові консолі нового покоління.

Крім цього, експерт розповів про чутки з приводу відродження таких портативних консолей, як PS Vita 2. Він вважає, що приставки не буде. Замість цього компанія багато уваги зверне на дев’яте покоління своїх пристроїв, в яких впровадять дозвіл 4К.

На даний момент розробники ігор вже отримали запити під створення потужних відеоігор під PS5.

Що буде цікавого?

Нещодавно були розсекречені технічні характеристики PS5, серед яких дуже багато цікавого.

  • У назві не буде цифр. Замість цього компанія має намір використовувати римський символ V.
  • Приставку можна буде порівняти з найпотужнішими ігровими комп’ютерами. Так, на ній можна буде запускати гри в дозволі 4К.
  • Модель оснастять 8-ядерним процесором AMD Ryzen.
  • Ціна консолі складе не менше 500 доларів.

Крім цього, як зазначається, в приставці нового покоління буде встановлено кілька дуже цікавих ігор. Серед них The Last of Us Part II, яка відзначається реалістичним сюжетом.

По всій видимості, анонса варто очікувати саме влітку 2020 року, коли компанія буде готова представити свою розробку. Вона повинна сподобається геймерам дуже красивим і легким корпусом, високим рівнем звучання і, звичайно, підтримкою технології віртуальної реальності. У продаж модель повинна вийти в листопаді 2020 року, але дана інформація є неофіційною. Більше подробиць можна буде дізнатися лише після офіційного представлення ігрової консолі.

Детальна інформація в інтернет-магазині Games Collection.

Ссылка на основную публикацию