Названа нова мета героя Hitman 2

Розробники проекту Hitman 2 активно готуються до виходу релізу, який є одним з найбільш очікуваних цього року. І поступово, підігріваючи інтерес публіки, творці розкривають ті чи інші подробиці про проект. Так, нещодавно стало відомо про те, хто саме стане головною метою героя. Це чоловік на ім’я Марк Фабао. Інформація моментально розлетілася по світу, і тисячі геймерів вже почали планувати вбивство цього персонажа.

Кадри з Hitman 2

Відзначимо, що актор, який подарував своє обличчя цьому безжальному вбивці, напевно знаком любителям кіношедеврів. Адже він грав і у Володарі перснів, і навіть у Грі престолів. Його ім’я – Шон Бін. І він просто чудовий актор. Він настільки вміє вживатися в свою роль, що в різних фільмах змушував глядачів плакати над своєю смертю. А, скажімо, в Золотому оці, глядачі, навпаки, раділи смерті мерзенного людини в його виконанні.

Очевидно, що новина про те, що вбивця з його особою буде перебувати на просторах нової гри Hitman 2 просто не могла залишитися без уваги. Експерти ж відзначають, що таке рішення розробників принесе їм величезний успіх. Адже це дозволить залучити не тільки тих геймерів, які є фанатами цієї гри, але і тих, хто є фанатом самого актора.

Зігнало сюжету проекту, Марк буде колишнім агентом MI5. Він відомий в певних колах, як справжній кат, який не знає, що таке співчуття і жалість. На руках цього божевільного далеко не одне вбивство. Більш того, засобом для вбивства може стати що завгодно, від простого олівця, до дитячої іграшки або ж чашки з чаєм.

Зважаючи на свою специфічної діяльності, Фабао неодноразово ставав метою найманих вбивць. Однак, завжди виходив з сутички переможцем. Саме тому майбутня зустріч з агентом 47 його також не лякає. Він сам буде прагнути побачитися з головним персонажем гри. І доленосна зустріч відбудеться в Майамі.

Варто відзначити, що розробники вирішили ввести нового персонажа в гру всього на десять днів. Саме стільки часу буде у геймерів для того, щоб завершити місію і розправитися з Марком Фабао. І вже 30 листопада герой Біна зникне з теренів гри. А за його голову буде призначений приз у вигляді ексклюзивного зброї.

Нагадаємо, що прем’єра проекту відбудеться менш, ніж через місяць. Гра вийде відразу для консолей і ПК. І для того, щоб освоїти новий функціонал і оцінити нововведення до зустрічі з першою стратегічною метою у гравців буде всього тиждень.

Ссылка на основную публикацию