NBCUniversal вклала 500 мільйонів доларів в Snap Inc

Comcast Corp (CMCSA.O) NBCUniversal вклала 500 мільйонів доларів в Snap Inc власник Snap Inc (SNAP.N), відповідно до запискою в п’ятницю, її останній крок, спрямований на стимулювання цифрового зростання, оскільки все більше глядачів виходять в інтернет за їх улюблений контент.

Як і інші традиційні медійні компанії в США, NBCU більше просуває цифрові медіа, і за останні 18 місяців він вклав 400 млн доларів в онлайн-видавця Buzzfeed і 200 млн доларів в Vox Media, оператора новин The Verge і Recode.

Останні інвестиції були зроблені в рамках початкового публічної пропозиції Snap вартістю 3,4 млрд доларів, повідомив в письмовій записці співробітникам компанії Стів Берк, виконавчий директор NBCUniversal. Snap оцінив IPO вище свого цільового діапазону в середу, оскільки інвестори відклали заклопотаність з приводу відсутності прибутку компанії і уповільнення зростання користувачів.

Акції Snap виросли в перший день торгів у четвер, закрившись на 44 відсотки вище ціни їх IPO на 17 доларів, щоб дати компанії ринкову вартість в 28,3 мільярда доларів. Акції в останній день виросли на 8% і склали 26,54 долара.

Інвестування в IPO має сенс для NBCU, даного, як популярне Snapchat, як маркетингова платформа для програмістів і студій, щоб досягти покоління двотисячних, сказав Брайан Візер, аналітик з Основного Дослідження.

NBCUniversal вже запустила розважальні програми, такі як The Voice, SNL і E! Новини ‘Rundown on Snapchat, і сказав у своєму меморандумі, що в найближчі тижні він планує запустити більше шоу в додатку для зникаючих повідомлень.

Раніше в п’ятницю CNBC повідомив, що розподіл акцій Snap для NBCUniversal виявилося єдиним, зробленим для нового стратегічного інвестора, що зробило б його єдиною медіа-компанією в США з часткою. Cnb.cx/2mlOnXB

NBCUniversal погодилася провести акції Snap протягом як мінімум року, повідомляє CNBC.

Snap розкрив минулого місяця, що він очікував, що інвестори скуплять до чверті своїх акцій в IPO, щоб погодитися не продавати їх протягом року.

Періоди блокування допомагають компаніям пом’якшувати волатильність акцій, не дозволяючи інсайдерам продавати свої акції в відведений для цього час.
NBCUniversal доглядав за співзасновником Snap Еваном Шпігелем за останній рік, повідомляє CNBC, і обидві компанії працюють над поглибленням своїх відносин.

Snap відмовився коментувати деталі, зазначені в проспекті емісії та інших документах Комісії США з цінних паперів і бірж.

Акції Comcast були незначно нижче на ранкових торгах в $ 37,34.

Ссылка на основную публикацию