Не можу зайти в налаштування роутера 192 168 1 + 1, що робити

Зміна пароля Wi-Fi мережі, настройка доступу до інтернету, управління VPN-з’єднанням і багато іншого знаходиться в налаштуваннях маршрутизатора. Доступ до них може знадобитися в будь-який момент. Розглянемо, що робити в разі, коли в налаштування роутера зайти не виходить.

Що робити в першу чергу

Якщо настройки роутера не відкриваються, виконайте прості маніпуляції:

 • зайдіть в настройки з іншого браузера, т. к. ваш оглядач несправний або використовує проксі-сервер, який заважає зайти на вказану адресу,
 • перезапуску пристрою, витягнувши блок живлення з розетки на 15 секунд або більше, щоб з роутера вийшло все статичну електрику,
 • перезавантаження комп’ютера
 • відкрийте настройки роутера з іншого пристрою: телефону або планшета.

Як переконатися, що ви вводите правильну адресу

В інтернеті є інструкції про те, що доступ до роутера можна отримати, ввівши в адресний рядок адресу 192.168.0.1 або 192.168.1.1. У сучасному світі тільки 30% маршрутизаторів використовують ці IP для сторінки налаштувань.

Щоб дізнатися адресу налаштувань свого роутера, переверніть пристрій і ознайомтеся з інформацією. Залежно від виробника вона може відрізнятися. Доступ до параметрів дають адреси:

 • http://tplinklogin.net,
 • http: //vonets.ctg,
 • http://netis.cc і так далі.

  Точна адреса налаштувань і логін-пароль до них можна дізнатися на нижній панелі роутера

Як перевірити на комп’ютері, чи встановлено з’єднання з роутером

Доступ до налаштувань може бути закритий через відсутність підключення до роутера. Можливо, виникли неполадки з з’єднанням через кабель (поганий зв’язок у коннектора з гніздом, перетиснений або пошкоджений провід) чи ні зв’язку по Wi-Fi. Перевірити це дуже просто: достатньо звернути увагу на індикатор мережі, що знаходиться в правому нижньому кутку. Значок може говорити про те, що:

 • підключені мережу і інтернет (в такому випадку буде схематичне зображення без додаткових значків),
 • підключена мережа, але відсутній зв’язок з інтернетом (на індикаторі буде знак оклику в жовтому трикутнику або білий значок зірочки),

  Коли комп’ютер має з’єднання з роутером, але немає інтернету, на індикаторі мережі з’являється відповідний значок

 • підключення по мережі відсутня (поверх значка буде символ червоного хрестика).

  У разі відсутності підключення до мережі індикатор має додатковий значок у вигляді хрестика

Останній приклад означає, що необхідно шукати неполадку на апаратному рівні.

Що робити, якщо з’єднання немає

Якщо з’єднання з роутером немає, необхідно його відновити і переконатися, що все зроблено правильно. Для настройки маршрутизатора краще використовувати підключення через Ethernet-кабель. При цьому потрібно пам’ятати, що у роутерів часто 4 або більше портів для роздачі мережі і один для прийому. Таке гніздо відрізняється за кольором від інших.

Той, хто з’єднує кабель повинен бути вставлений в правильне гніздо роутера

Шнур і роз’єми повинні бути цілими і непередавленнимі, а з’єднання кабелю з портом повинно супроводжуватися характерним клацанням, що свідчить про те, що RJ-45 встав на своє місце.

Крім того, необхідно перевірити харчування роутера. При підключенні до мережі індикатори пристрої повинні загорітися.

Перевірка налаштувань отримання IP-адреси

Налаштування роутера можуть бути недоступні через нестандартні установок IP-адреси на ПК. Для виправлення ситуації необхідно поставити автоматичні, щоб комп’ютер міг визначити свою мережу самостійно:

 1. Натискаємо комбінацію клавіш Win + R, у вікні вводимо команду control і запускаємо її в роботу кнопкою «OK».

  Натискаємо комбінацію клавіш Win + R, у вікні вводимо команду control і запускаємо її в роботу кнопкою «OK»

 2. Знаходимо і відкриваємо посилання “Перегляд стану мережі та завдань».

  На головній сторінці знаходимо і відкриваємо посилання “Перегляд стану мережі та завдань»

 3. Викликаємо вікно «Стан мережі» через посилання навпаки підключення до роутера і відкриваємо «Властивості».

  Відкриваємо вікно стану мережі, а в ньому натискаємо «Властивості»

 4. У діалоговому вікні вибираємо елемент TCP / IPv4 і знову тиснемо «Властивості». У вікні протоколу робимо все настройки автоматичними і зберігаємо зміни через кнопку «OK».

  У властивостях протоколу TCP / IPv4 ставимо автоматичні настройки IP і зберігаємо зміни

 5. Пробуємо відкрити настройки роутера.

Відео: як налаштувати автоматичне отримання IP-адреси

Включений в браузері проксі-сервер

Якщо в браузері або системі включений проксі-сервер або аналогічна за властивостями настройка, це може привести до неполадок при спробі відкрити вікно установок роутера.

До групи proxy також відносяться VPN-служби, розширення браузерів і режими Turbo.

Рішення проблеми досить просте: достатньо відключити всі вищевказані компоненти. Для вірності також необхідно перевірити комп’ютер на наявність вірусів. Шкідливі програми можуть вносити розбрат в системні файли. Наслідком цього може стати збій в роботі мережевих систем.

Що робити, якщо браузер перенаправляє в пошукову систему

При спробі увійти в налаштування роутера за допомогою IP-адреси замість сторінки з параметрами відкривається пошукова. Таке трапляється через специфіку сприйняття оглядачами інформації. Будь-яке відхилення від протоколу вважається пошуковим запитом.

При некорреrтном написанні адреси роутера браузер відправляє запит в пошукову систему

Щоб виправити ситуацію, потрібно ввести коректну адресу. На початку рядка вказуємо http: //, інакше програма буде розпізнавати тільки числа. Далі пишемо адресу без ком і букв замість цифр. Правильним буде http://192.168.1.1. Заміна будь-якого символу в рядку призведе до колапсу всього адреси.

Що робити, якщо після входу в настройки виникає помилка «Неправильний логін або пароль»

При спробі пройти ідентифікацію більшість роблять помилку, коли вводять стандартні значення admin в обидва поля. Залежно від телефону, такі значення введені за замовчуванням, але це непостійне явище. Деякі виробники ставлять відмінні паролі, наприклад, «1234», а інші – прописують для кожного пристрою окремий код.

Щоб дізнатися, як обійти помилку «Неправильний логін або пароль», звертаємося до наклейки на нижньому боці роутера. Уважно читаємо рядки, які відведені для логіна і пароля, і мають у своїй назві слова admin, user, key, password і так далі.

На наклейці роутера знаходяться логін і пароль до налаштувань пристрою

Якщо введені значення з упаковки теж не виправили ситуацію, проблема в тому, що значення за замовчуванням було замінено іншим. В цьому випадку необхідно скинути налаштування роутера до заводських. Для цього використовується кнопка Reset на корпусі маршрутизатора.

Скидання проходить дуже просто: необхідно натиснути і тримати кнопку протягом 10 секунд (іноді настройки відновлюються відразу, залежить від виробника). Після перезавантажуємо пристрій і, скориставшись даними за замовчуванням, входимо в установки маршрутизатора.

За допомогою кнопки Reset скидаємо настройки роутера до заводських

Виправити помилки зі входом в налаштування маршрутизатора дуже просто. Потрібно всього лише діагностувати причину і скористатися однією із запропонованих вище інструкцій для її усунення.

Ссылка на основную публикацию