Не працюють навушники в windows 10 на ноутбуці

Несумісність драйвера – найчастіша причина

Не завжди проблеми з драйвером викликають повну відсутність звуку на ПК – іноді він все-таки є, а не працюють виключно навушники. Хоча такий варіант більш характерний для ноутбуків, в яких є свої колонки, підключені ні до MiniJack. Щоб виправити таку проблему, необхідно: – визначити модель карти (це можливо зробити, наприклад, через AIDA 64); – зайти на сайт виробника пристрою і в розділі SUPPORT (підтримка) відшукати ПО для своєї моделі; – завантажити драйвер і встановити його. Незважаючи на те, що в нових версіях Windows, реалізовано так зване «гаряче» підключення пристроїв, все-таки рекомендується перезавантажити комп’ютер. Після виконання даної процедури можна спробувати відтворити на ноутбуці файл з яким-небудь звуком. На ПК же, зазвичай, при проблемах з драйверами звук не працює повністю. Це пов’язано з тим, що зовнішні колонки і навушники мають практично ідентичне пристрій, і комп’ютера все одно, що з них до нього підключено.

Чи не працює звук, коли навушники приєднуються до гнізда на передній панелі

Ще одна причина, по якій може бути відсутнім звук в навушниках, може бути пов’язана з неправильно вибрано параметр додатки Realtek. Щоб це виправити, необхідно відкрити відповідну програму (клік інший кнопкою миші по іконці «динамік», розташованої в треї, і вибір з контекстного меню пункту «Диспетчер звуку»). Наступний крок – перехід на вкладку «Динаміки». На ній у верхньому правому куті повинна знаходитися посилання «Додаткові настройки …» – по ній слід клікнути. Після цього відобразиться вікно, в якому потрібно в першому блоці активувати «Налаштувати переднє …», а в другому – «Розділити все …», а потім натиснути на Ok. Програма виведе ще вікно – в ньому потрібно поставити тільки одну галочку: «Відключити визначення …».

Коли все вищеперелічене буде виконано, можна пробувати відтворити на ПК якийсь звук. Якщо нічого не сталося, то рекомендується перезавантажитися і спробувати знову. Слід зазначити, що даний варіант працює виключно для випадків, коли навушники підключаються до передньої панелі, а не до задньої.

несправні пристрої

Все-таки існує ймовірність того, що за минулий з моменту установки / оновлення час якесь із пристроїв зламалося. Звичайно, шанс того, що вийшла з ладу звукова карта – дуже низький, а, ось, навушники – досить великий. Тому перш ніж виконувати будь-які рекомендації, рекомендується спробувати підключити до ПК якесь інше пристрій. Другий варіант – під’єднати навушники до телефону і перевірити їх працездатність таким чином. Це вичерпний перелік причин, за якими на комп’ютері, на якому встановлено Windows 10, відмовляються функціонувати навушники. Як можна бачити, усунути цю проблему неважко.

Ссылка на основную публикацию