Не вдалося встановити з’єднання Skype, що робити

Досить часто, особливо на старих системах Skype, не виходить встановити з’єднання з сервером. Якщо після установки свіжої системи ще можна оперативно все поміняти, то, наприклад, після року використання потрібно провести серйозний аналіз. Що ж робити, якщо Skype не вдалося встановити з’єднання?

3 причини несправності

Розділимо завдання на три умовні блоки:

 • користувач,
 • скайп,
 • система.

Несправності можуть існувати як окремо, так і в комплексі.

Причина 1: помилки користувача

Отже, не вдалося встановити з’єднання Це дратує і змушує шукати нові рішення проблеми. При експлуатації програми дотримуємося найпростіші правила:

 1. Правильний введення даних (логін і пароль).
 2. Своєчасне оновлення програми.
 3. Коректна деінсталяція (в разі необхідності).

Є більш складний пласт, пов’язаний з роботою сторонніх додатків. Наприклад, прочитавши статтю про новий брандмауер, ви зацікавилися розробкою і завантажили її або ж після переустановлення не захотіли ставити антивірус, а вирішили скористатися вбудованим брандмауером Windows для захисту системи. А можливо, ви студент комп’ютерного ВНЗ, тільки початківець вивчати мережі, використовуючи локальний сервер Denwer.

Скайп з усіма цими трапилося об’єднує одне – порти для з’єднання з Інтернетом. Щоб при роботі ніхто нікому не заважав, робимо наступне:

Чому не скачується Скайп?

 1. Заходимо в «Налаштування – Додатково – З’єднання».
 2. Для додаткових вхідних з’єднань слід використовувати порти 80 і 443.
 3. Потрібно зняти галочку і натиснути «Зберегти».

Причина 2: проблеми в системі

Тут все залежить від того, якої помилки вам видає програма-установник. Якщо це будуть повідомлення з кодами 1601,1603,1609 і схожі – проблема в несправності Windows installer. І все ж, не працює Скайп – що робити?

Коли ви бачите, що не вистачає якогось файлу з бібліотеки (.dll), наприклад, «api – ms – win» або «vcrutime140» – справа в битих або віддалених бібліотеках Скайпу. Можливо, вам варто оновити пакет Microsoft Visual C ++ – Скайп використовує бібліотеки даного пакета.

Причина 3: проблеми на стороні сервера Skype

Зверніть увагу на значок вашого статусу: якщо ви бачите що крутяться стрілки – проблеми або з Інтернетом або з Скайпом. Може очікується оновлення, щоб упевнитися, що проблеми не через вас – почекайте пару годин. Буває, що помилки виникають через неможливість авторизуватися через логін і пароль – в цьому випадку використовуйте альтернативні способи входу в систему: через Facebook або за допомогою учеткі Microsoft.

Скайп без реєстрації

Якщо після всього не виходить встановити з’єднання зі Скайпом, то можна спробувати видалити його через меню видалення програм і очистити запис в реєстрі. Видалення з реєстру записів Skype:

 1. «Пуск – Виконати – regedit».
 2. Папки: «HKEY_CURRENT_USER software».
 3. Знаходьте і видаляєте запис Skype.

Після цих дій необхідно встановити Skype з дотриманням всіх умов.

Ссылка на основную публикацию