Не встановлюється Касперський на windows 10: рішення проблеми

Формально продукт «Лабораторії Касперського» повністю сумісний з ОС Windows 10. Фактична сумісність теж має місце, але при інсталяції і подальшої експлуатації антивіруса виявлені деякі проблеми сумісності. Іноді вже встановлений антивірус злітає після поновлення до Windows 10, а іноді, навпаки, – «Касперський» не встановлюється в уже инсталлированную на комп’ютер Windows 10.

Не залежно від причини неполадки, розбиратися з нею потрібно, так як користуватися даною ОС без антивіруса вже зараз ризиковано, а завтра, коли за нову платформу всерйоз займуться вирусописатели – це стане зовсім вже нерозумно і небезпечно.

Все, про що буде говоритися в нашій замітці, відноситься не тільки до однієї якійсь програмі з набору програм «Лабораторії», а до всіх подібних інструментів: «Kaspersky Total Security», «Kaspersky Anti-Virus», «Kaspersky Internet Security» . Для їх нормальної установки і подальшої експлуатації без збоїв і проблем скористайтеся нашими рекомендаціями. Всі випадки ненормального поведінки «Каспера» на Windows 10 вкладаються в таку схему:

  • «Касперський» зник з системи відразу після її автоматичного оновлення до Windows 10.
  • В роботі програми виявляються помилки.
  • В процесі інсталяції антивіруса виникли помилки за номерами: або.
  • В процесі інсталяції видається повідомлення про пошкоджені настановних файлах.
  • Антивірус перестав працювати після установки сервіс-пака.

Антивірус зник або антивірус працює не так, як повинен

Буває так, що після поновлення до Windows 10 (за допомогою «get», наприклад) раніше встановлений антивірус зникає з системи. Тобто він просто виявляється при вході, як працездатний додаток. Це говорить лише про те, що ваша версія антивіруса не призначена для експлуатації її на Windows 10. У цій ситуації допоможе видалення старої і встановлення нової версії «Каспера». Але робити таку інсталяцію потрібно правильно, в наступному порядку:

  • Для початку скачується утиліта видалення залишків антивіруса в системі. Взяти її можна тут:.
  • Потім з її допомогою видаляються всі сліди перебування старої версії в системі. Причому якщо утиліта виявляє кілька програм, то після видалення кожної з них потрібно перезавантажувати систему.
  • Потім необхідно заново встановити останні версії програм «Kaspersky Total Security», «Kaspersky Anti-Virus», «Kaspersky Internet Security», спеціально призначені для Windows 10. Їх можна взяти на сайті «Лабораторії» або придбати в торгових мережах.

При переході з версій до 15.0.2.ххх на версії старше 16.0.0.ххх може «вилітати» таке віконце з помилкою:

Перезавантажте комп’ютер. Якщо це не допомогло і помилка продовжує з’являтися – потрібно буде заново встановити програми, так як в цьому випадку є деякі проблеми з сумісністю.

Помилки в процесі інсталяції

Встановити «Каспера» на Windows 10 може не виходити з-за таку помилку:

Замість помилки номер, як вище на малюнку, може виповзати віконце з помилкою під номером – суті справи це не змінює. Сумісність продукту і ОС підкачала і в даному випадку. Для вирішення цієї проблеми скористайтеся все тим же методом, що і раніше – встановіть нову версію.

Установка нової версії буде потрібно і тоді, коли установка закінчиться крахом з таким повідомленням:

Установник стверджує, що вважає файли установки пошкодженими. Але колись потрібно видалити весь вміст папки «\ ProgramData \ Kaspersky Lab Setup Files \» на системному розділі Windows 10.

Помилка після оновлення системи

Припустимо, ви успішно інсталювали антивірус в Windows 10 і не менш успішно користувалися ним до отримання пакета оновлень «TH2». А після того як системі вдалося встановити сервіс-пак – сумісність виявилася порушеною. Справа в тому, що даний пакет знищує ліцензію антивіруса. Причому пробну ліцензію відновити не вдасться. Відновити комерційну ліцензію можна шляхом перезавантаження комп’ютера з подальшою повторною активацією продукту. Це критична помилка, яка обіцяє бути виправленою.

Ссылка на основную публикацию