Не виходить перейти за адресою router.asus.com: що робити?

Отримати доступ до панелі управління маршрутизаторів від компанії ASUS можна за допомогою адреси router.asus.com. Альтернативним виходом стане використання звичного IP-адреси 192.168.1.1, який також застосуємо і в разі інших роутерів від інших компаній. Що може бути простіше, ніж ввести той чи інший адресу в адресний рядок браузера, вірно? Однак, деякі власники роутерів ASUS стверджують, що у них з цим виникають проблеми. У сьогоднішньому матеріалі ми обговоримо з вами проблему неможливості перейти за адресою router.asus.com, чому виникає подібна ситуація і як її виправити.

Отже, перш за все вам потрібно переконатися, що ви коректно справили підключення свого ASUS-роутера. Абсолютно всі роутери підключаються по одній і тій же схемі:

  1. підключаємо в WAN-порт кабель від Інтернет-провайдера;
  2. підключаємо один кінець мережевого кабелю в LAN-порт, а інший – в Ethernet-порт (мережеву карту) в комп’ютері;
  3. підключаємо роутер до розетки блоком живлення;

От і все. Якщо ви виконаєте підключення за вищевказаною схемою – роутер буде готовий до налаштування через панель управління. Власникам роутерів даної компанії, у яких немає в розпорядженні комп’ютера (або ноутбука), потрібно підключитися стороннім пристроєм до роздається Wi-Fi мережі. Роутер почне роздавати Wi-Fi рівно в той момент, як тільки ви підключите до нього харчування.

Однак, що робити, якщо ви все підключили як треба, але перейти за адресою router.asus.com все одно не вдається? Що ж, ви можете спробувати виконати кілька додаткових рішень, зазначених у списку нижче.

  • Спробуйте змінити пристрій, з якого ви заходите в панель управління роутера. Наприклад, якщо ви намагаєтеся перейти за адресою router.asus.com через комп’ютер, то спробуйте зробити це за допомогою смартфона або планшета. І відповідно, навпаки.
  • Замість введення домену спробуйте перейти за звичним всім IP-адресою 192.168.1.1.
  • Спробуйте використовувати якийсь інший браузер. Часом, панель управління роутера вдається нормально відкрити за допомогою стандартних оглядачів, наприклад, Internet Explorer або Microsoft EDGE.
  • Якщо у вас в браузері встановлені якісь розширення, то спробуйте їх відключити перед переходом на router.asus.com. Особливо це стосується усіляких VPN-розширень.
  • Якщо ви намагаєтеся зайти в панель управління через ПК – потрібно переконатися, що ваша система автоматично отримує IP-адреси. Перевірити це можна у властивостях протоколу IPv4 мережевого підключення.
  • Існує ще один спосіб відкрити панель управління роутера, про який мало хто знає. Вам потрібно відкрити провідник Windows і перейти в папку Мережа. У розділі інфраструктури ви знайдете свій роутер. Натисніть на нього правою кнопкою миші і виберіть «Перегляд веб-сторінки пристрою». Як тільки ви це зробите, в браузері за замовчуванням відкриється панель управління вашого ASUS-роутера. Ну, по крайней мере, так має статися.

Щось з вищевказаного обов’язково допоможе вам перейти за адресою router.asus.com – сумнівів немає. Ми сподіваємося, що даний матеріал допоміг вам у вирішенні даної проблеми. Якщо у вас виникли питання, то, будь ласка, задавайте їх у коментарях під цією статтею.

Ссылка на основную публикацию