Недорогі путівки в Шрі-Ланку в Баттікалоа


Тури в Баттікалоа, Шрі-Ланка

Відпочити, зняти напругу і накопичити енергію найкраще десь в теплих краях, на узбережжі. Непоганим варіантом виявиться придбання гарячих турів в Шрі Ланку з Москви: літаки вилітають кожен день, а тому завжди можна розраховувати на швидку організацію відпочинку. Цінник таких «термінових» путівок на порядок нижче звичайних, а зекономлені гроші можна витратити вже на місці.

У Шрі-Ланці безліч курортів, так що кожен турист підбере собі місто за смаком. Наприклад, можна відправитися в Баттікалоа, який розташувався в Східній провінції і є центром однойменного округу. Знаходиться він на рівнинній косі, яка відділяє лагуну від океану, і з трьох боків оточений водою.

Унікальна особливість цього місця полягає в тому, що протягом року температура повітря і води практично не змінюється і становить +25 … + 30 ° C. Вода завжди прогріта як мінімум до +28 ° C, а тому купальний сезон тут ніколи не закінчується. Однак слід згадати, що з грудня по січень в Шрі-Ланці проходить сезон дощів, а це може дещо затьмарити відпочинок.

Географічне положення, приємний клімат і доступність відпочинку зробили Баттікалоа популярним курортом, куди щороку приїжджають туристи з усього світу. В першу чергу місто відвідують ті, хто любить проводити час у води, і хто захоплюється водними видами спорту. В окрузі розташовано декілька дайвінг-центрів і яхт-клубів. Є школи для новачків підводного занурення і безліч пунктів прокату спорядження – дощок для серфінгу, аквалангів і тому подібної амуніції.

Найнесподіваніше пригода тут теж пов’язано з водою, а точніше – з рибами, які «співають». Якщо опинитися на мосту через лагуну будь вночі в період з квітня по вересень, можна почути ледь чутні звуки, які доносяться з води. Вчені вважають це явище якимось акустичним феноменом, але куди романтичніше і приємніше думати, що риби дійсно вміють співати!

На берегах самої лагуни можна провести кілька приємних годин в тиші і спокої. Її живлять відразу кілька річок, а невеликий канал з’єднує лагуну з морем (звідси і солоність води). Заливні поля і тропічні ліси оточують це місце, а заодно грають фоном для фотографій, які в обов’язковому порядку роблять приїжджають сюди туристи.

У Баттікалоа є ще одна визначна пам’ятка – однойменний форт, який був побудований португальцями в 1628 році. Колоніальна фортеця деякий час була торговим і адміністративним центром місцевих колоній. Через 10 років після будівництва форт відійшов в руки голландців, а в XVIII столітті його захопили англійці. Сьогодні в стародавню фортецю водять екскурсії, хоча час і морська ерозія не найкращим чином позначилися на збереження будівель.

Для шанувальників екологічного туризму є можливість організувати екскурсії по двом національним паркам, які знаходяться в околицях Баттікалоа. Парк Мадуро Ойя знаменитий своїми водоймищами, де можна помилуватися на екзотичних рептилій і птахів. Пропливаючи на човні по лагуні на території парку Гал Ойя, можна спостерігати життя птахів і слонів в їх природному середовищі існування.

Для повноти відпочинку варто відправитися в ресторан і спробувати місцеву кухню, яка схожа з кухнею Південної Індії. Особливою популярністю користуються рибні страви, приправлені тропічними спеціями. Також варто звернути увагу на Кірібаті – білий рис на кокосовому молоці, а головним напоєм виступає чорний чай, який теж нерідко п’ють з молоком.

Якщо вам сподобався відпочинок в Шрі-Ланці, то можливо ви захочете відвідати і інші країни регіону.

Ссылка на основную публикацию