Неможливо розпакувати оновлення World of Tanks

Багато гравців стикалися з такою поширеною проблемою в лоунчере гри як не вдалося розпакувати оновлення World of Tanks. Причин може бути безліч, як правило видалення клієнта повністю, і завантаження по його по новій не вирішує проблему.

Ми пропонуємо вам кілька варіантів вирішення даної проблеми

1. Завантаження оновлень може перериватися через те, що ваша локальна обліковий запис не володіє правами адміністратора, для цього потрібно зайти під обліковим записом адміністратора, і спробувати завантажити або оновити клієнт знову.

2. Перевірте актуальність драйверів вашої відеокарти. Зайдіть на офіційний сайт виробника відеокарти (AMD, Intel, NVidia) і спробуйте завантажити актуальні драйвера.

3. На деяких ноутбуках з можливістю роботи декількох відеокарт теж може виникати така помилка, тому що лаунчер визначає тільки інтегровану карту за замовчуванням, для цього в настройках відеоадаптера потрібно вказати тільки дискретну відеокарту і спробувати знову.

4. Перевірте ваш жорсткий диск на предмет помилок і поганих секторів, якщо на вашому диску вони є, то це одна може бути одна з причин помилки. В такому випадку вам необхідно замінити жорсткий диск і завантажити клієнт заново.

5. Можливо, ваш комп’ютер заражений вірусами, які забороняють проводити запис на жорсткий диск. Для цього використовуйте одну з антивірусних систем (наприклад, Kaspersky, DR.Web, NOD32) для перевірки. Бажано скористатися функцією «Повної перевірки» того розділу жорсткого диска на якому встановлена ​​гра.

Якщо вірусів не виявлено можна додати папку з грою в виключення антивіруса

6. У корені папки з грою, є підкаталог з оновленнями Updates, спробуйте видалити її повністю і запустіть лаунчер.

7. Якщо в інформаційному рядку завантаження довгий час висить напис «Оновлення завантажувача.

Перевірка наявності оновлень »можна спробувати очистити динамічний кеш (DNS). Зробити це можна ввівши команду в командному рядку Windows.

Зверніть увагу, що кількість відправлених \ отриманих пакетів має бути однаковим, якщо ж це не так, то можливо сервер оновлень не відповідає. Потрібно почекати деякий час і спробувати знову.

8. Під час поновлення на головному екрані безперервно крутиться шестерня, це пов’язано з помилкою зі скриптом vbs, або неправильною установкою компонентів Visual C ++, які вимагає гра. Скачайте нову версію бібліотек і спробуйте спробувати знову. Сподіваємося, наші інструкції допоможуть вам, позбутися проблеми не вдалося розпакувати оновлення World of Tanks.

Ссылка на основную публикацию