Непотрібні фонові програми в windows 7: способи відключення

Думаю, кожному знайоме відчуття безвиході, коли час підтискає, терміни горять, а комп’ютер, нікуди не поспішаючи, роздумує над наступним ходом. Ми нервуємо, в розпачі намагаємося виявити дуже шкідливий вірус, але все марно. Що ж робити в такій ситуації?

Звичайно, сканування на віруси і дефрагментація диска – процедури необхідні, однак є більш вагомі причини для низької продуктивності системи. така причина – фонові програми. Позбувшись від них, можна надовго забути про нескінченно «думаючого» комп’ютері і спливаючих вікнах.

Що таке фонові додатки

Дуже поширене явище – неймовірне скупчення всіляких ярликів на робочому столі, наступний пункт призначення – системна конфігурація у вкладці Автозавантаження меню Пуск. Тут значків ще більше, і кожен представляє собою або активну програму, яка програма, що працює в фоновому режимі.

Фонові програми в Windows 7 запускаються автоматично при запуску системи, і ми часом навіть не підозрюємо, що в фоновому режимі у нас працює до двох десятків програм, про які ми навіть не чули. Як правило, це корисні утиліти, антивіруси, всілякі менеджери закачувань і інше, що потрапляють в систему в якості безкоштовної навантаження на додаток до програм, які ми встановлюємо самі або качаємо з мережі. Низька працездатність системи обумовлена ​​тим, що фонові файли споживають багато пам’яті. Проблема вирішується досить просто – відключаємо непотрібні додатки і служби.

Способи виявлення та видалення фонових програм

  1. Найбільш простий спосіб – через меню Пуск / Всі програми зайти в автозавантаження. Тут бачимо список легальних фонових додатків (існують і непомітні, що ховаються програми). У списку автозавантаження правою кнопкою миші видаляємо непотрібні додатки, при цьому не відбувається повного видалення з жорсткого диска, ми всього лише відключаємо непотрібний нам запуск (також читайте: як подивитися автозавантаження).
  2. В панелі задач в нижньому правому куті робочого столу відображається список завантажуваних за замовчуванням програм – Скайп, торрент, Даймон і т.п. Правою кнопкою миші вибираємо Exit / Вихід.
  3. Інший спосіб виявлення фонових додатків – черезДіспетчер завдань. Натиснувши комбінацію клавіш Ctrl + Alt + Delete, відкриваємо закладку Додатки.Відключити непотрібне можна, виділивши рядок, натиснути кнопку «Зняти задачу». При цьому сама програма з комп’ютера не видаляється. У вкладці Процеси теж можна спостерігати всі діючі програми. Відключаючи або видаляючи що-небудь кнопкою «Завершити процес», потрібно бути уважним, щоб не знищити що-небудь важливе.
  4. MSCONFIG (SCU) – корисна утиліта, за допомогою якої можна контролювати додатки. Вхід в неї через меню Пуск / MSCONFIG (SCU) / Виконати. Вікно програми аналогічно Диспетчер завдань.
  5. У вкладці Startup / Автозавантаження вибираємо цікавлять нас пункти і відключаємо їх. Є ще кілька способів очистити робочий простір системи від небажаних гостей – за допомогою реєстру Windows (regedit), фонових сторінок, служб. Однак для цього необхідно добре розбиратися в системному адмініструванні.

Описані вище способи прості і доступні кожному, з їх допомогою Ви звільните оперативну пам’ять своєї машини і значно підвищите її продуктивність.

Ссылка на основную публикацию