Неправильний пароль або аккаунт icq: як відновити?

Напевно, багато хто з вас, так само, як і я, користуються всілякими програмами для спілкування. Сьогодні вони знаходяться на піку своєї популярності, адже з інтернетом (як зі звичайним, так і бездротовим на мобільних пристроях) давно не виникає жодних труднощів у плані підключення. Саме тому користувачі вважають за краще обмінюватися повідомленнями не в форматі sms, а у вигляді повідомлень в месенджерах: це і швидше, і набагато дешевше.

Одним з найбільш використовуваних додатків для подібних цілей протягом вже багатьох років є ICQ. З можливостями даного клієнта знайоме переважна більшість користувачів, так і зручний він, як не крути. Але, на жаль, програма не застрахована від виникнення помилок після реєстрації ICQ, а тому потрібно знати, як з ними боротися. Помилки можуть носити різний характер, я ж розповім, мабуть, про найпопулярнішою: неправильний пароль або обліковий запис icq.

Стандартний варіант рішення

Думаю, всі ми стикалися з тим, що банально забували пароль від якогось сайту. А в результаті вводили зовсім не ті цифри або букви і, зрозуміло, ніяк не могли потрапити до свого облікового запису. В одному з попередніх матеріалів я вже розповідав про те, що робити в такому випадку, тому повторюватися не буду, нагадаю лише в загальних рисах. Отже, можна скористатися службою відновлення паролів ICQ, для чого потрібно буде ввести у відповідні поля адресу своєї електронної пошти, до якого прив’язаний аккаунт. Після відправлення запиту, на пошту прийде лист з пропозицією перейти по посиланню, де можна буде поставити новий пароль. Ось, загалом-то, і все.

Інші причини і варіанти вирішення

Втім, не завжди проблеми зі входом виникають унаслідок забудькуватості користувача. Варіантів розвитку подібних ситуацій – дуже багато, і передбачити їх все, на жаль, неможливо. Але я спробую висвітлити найбільш популярні.

  1. Довжина пароля більше 8 символів. Можливо, зараз ви здивуєтеся, так як деякі впевнені, що для входу в ICQ використовується, скажімо, 10-значний пароль. Насправді, програма може дозволити вам ввести і 100 символів, однак «за призначенням» вона використовує лише перші 8-м. Так що перевірити правильність їх написання буде аж ніяк не зайвим. До речі, про правильно обрану розкладку клавіатури, я думаю, говорити не потрібно?
  2. Перевстановлення аккаунта. Якщо нічого не допомагає, і ви як і раніше не можете потрапити в свій обліковий запис, спробуйте перевстановити свій аккаунт. Профіль потрібно видалити прямо з «аськи» або ж після деінсталяції самої програми вручну видалити папку з профілем. Далі потрібно створити новий профіль. До речі, майте на увазі, що при видаленні профілю вся історія листування і прийняті файли теж стираються безповоротно, тому попередньо зробіть бекап.
  3. Вибір іншого сервера. Наприклад, в настройках може стояти login.oscar.aol.com, спробуйте перепідключитися на login.icq.com.

Я сподіваюся, що вищеописані підказки вам допомогли, і помилка щодо неправильного пароля або імені облікового запису, при спробі увійти в свій аккаунт, більше не виникає.

Ссылка на основную публикацию